Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Regulator presiune 1.5 dci cod 7701206905
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Costi.88
Dupa cum spune titlul anuntului, vand un regulator de presiune pentru motoare 1.5 dci pentru modelele: Dacia Logan, Renault Clio 2, Megane 2, Scenic 2, Kangoo, etc.

Regulatorul este nou, sigilat.

Codul reper Renault: 7701206905

Pe regulator mai sunt trecute alte coduri Delphi, care se pot vedea in pozele de mai jos. La cerere pot sa pun mai multe poze.

Trimit oriunde in tara prin posta romana sau Fan Courier.

Pentru orice alta intrebare sau nelamurire, va stau la dispozitie pe acest topic sau pm. Raspund in cel mai scurt timp posibil.

telefon: 0723055454 sau 0767502410.

Pret 399 ron negociabil, sunt deschis la oferte.
ciumiki
este 335 lei in magazin, cu garantie...
Costi.88
@ciumiki Poti te rog sa imi spui la ce magazin e la acest pret ? Eu nu l-am vazut nicaieri sub 600 ron.
taxi4you
poate te ajuta la intrebarea ta!!!

http://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&q=regu...P40rlQSAo2dEBXg

<span class='edit'>16 Nov 2012, 05:28:</span>
am mai spus lucrul asta...deci ma repet.
voi credeti ca daca suntem aici...net-ul nostru merge doar pe forum reno??? biggrin.gif
Costi.88
@taxi4you, multumesc ca mi-ai aratat. Eu chiar nu gasisem la acest pret.
Intrebarea mea pentru ciumiki si taxi4you: Chiar vreti sa cumparati ? Am zis ca pretul este negociabil si sunt deschis la oferte.
taxi4you
salut!
multumesc pentru raspunsul politicos!
intrebarea putin taioasa...iti voi raspunde...
dupa cum spunea odata un moderator aici...in forumul asta suntem aici sa ne ajutam.
bafta la vanzare! wink.gif
Costi.88
@ taxi4you, ca urmare a ce mi-ai aratat (si recunosc poate nu am fost eu bine informat) pretul scade la 350 ron fix.
Costi.88
anunt valabil
Costi.88
UP
Costi.88
UP

Am uitat sa mentionez, regulatorul se vinde in cutie originala, insotit de mastic pentru etansare, carticica de instructiuni si suruburi noi. Mai jos, alte 2 poze.
Costi.88
UP Sunt dispus la unele schimburi
Tossi
Te intereseaza o bicicleta magnetica? Este aproape noua, la diferenta ne intelegem...
Costi.88
@Tossi, multumesc pentru oferta, dar sincer nu am ce sa fac cu acea bicicleta. Fa-mi o oferta cash si ne intelegem asupra pretului.

23 Nov 2012, 00:02:
de actualitate
Costi.88
Anunt valabil
Costi.88
anunt valabil
Costi.88
UP
Costi.88
anunt valabil
Costi.88
UP
Costi.88
UP
Costi.88
UP
Costi.88
Pret 330 ron
Costi.88
S-a vandut. Topicul se poate inchide sau sterge.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.