Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault MEGANE II, Privilege 2007
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
giovanirusu
Vand Renault MEGANE II Privilege, 2007, 1,5 dCI, 85cp, 115000 km, in perfecta stare de functionare. Masina a avut CASCO inca de la primul km, nu mai detaliez ce optiuni are fiind varianta Privilege, e full fara trapa si senzori parcare. Atasez cateva poze din vara 2009 pentru cine vrea sa vada cum arata masina (e neschimbata, doar ca acum are cauciucuri de iarna).
Pretul este de 6800 de euro negociabil. Nu ma grabesc sa o vand, e o masina super!


Poze noi in curand!
XanRO
Scuza-ma, nu vreau sa-ti stric anuntul dar am o intrebare:
unde a disparut boxa de pe usa stanga fata din poza 5? In poza 4 e la locul ei smile.gif.
sorin000
N-a disparut nicaieri , doar ca nu e vizibila din unghiul ala si nu numai laugh.gif
Pt initiator , manerele sunt cele originale ? Stiu ca se decojesc in draci , oricata grija ai avea...
giovanirusu
Manerele sunt cele originale, numai ca pozele sunt mai vechi, inca nu am poze noi cu masina, ma straduiesc sa fac cat de curand. Intr-adevar manerele se cojesc si ale mele sunt cojite dar in limite normale. Singurele diferente la masina sunt: km in plus (acum are 115000), manerul din dreapta putin cojit (eu zic ca de la transpiratie, femeile transpira in palma cand conduci cu viteza..) si cam atat, restul o sa vedeti in poze...in curand. Doar am zis ca nu ma grabesc!
Alex_Judoka
Foarte frumoasa masina. Succes la vanzare!
Un up de la mine.
giovanirusu
Multumesc! Am postat poze noi asa cum am promis.
Lord Hades
salut. stiu pe cineva care cauta o masina ca a ta. Doar ca nu se poate oferi pretul cerut de tine (desi masina face banii). Da-mi un mesaj cu ultimul pret la care esti dispus sa vinzi.

Multumesc.
taxi4you
salut.
cand ai deschis topicul ai spus:

"...nu mai detaliez ce optiuni are fiind varianta Privilege, e full fara trapa si senzori parcare. "

sunt interesat de masina asadar te intreb urmatoarele avand in vedere ca este full:
-senzori presiune pneuri are?
-nominalizare usa deschisa are?
-navigatie are?
-ESP are?
-Mp3 are?

multumesc si bafta la vanzare!
giovanirusu
Salut, nu-mi dau seama daca e ironica postarea ta, dar o sa consider ca nu este...

- nu are trapa;
- nu are senzori presiune pneuri;
- nu are senzori parcare;
- chestia cu nominalizarea usa deschisa, nu stiu ce e .. dar ca sa fie cum vrei tu, nu are;
- nu are navigatie (puteai sa vezi din poze);
- ESP nu cred ca are;
- MP3 are ..






giovanirusu
valabil
taxi4you

si totusi ai descris-o full fara trapa si senzori parcare...

multumesc frumos.
sunt interesat de una full...nu doar din descriere.
trapa si senzori,nu-mi trebuiesc,sunt interesat de esp si ce am mai intrebat eu...

bafta la vanzare.
giovanirusu
Toate reparatiile au fost inregistrate la reprezentantul Renault din Iasi, iar daca ai fi familiarizat cu chestiunile astea, ai fi stiut acest lucru. Probabil ai fi vrut sa fac o lista de repere care au fost schimbate la masina, o sa te dezamagesc. Sunt sigur ca tu iti repari taxiul la atelierul din coltul strazii iar din acest motiv nu stii ce inseamna sa-ti duci masina doar la reprezentanta iar ei sa aiba inregistrate in sistem orice interventie la masina si orice bec schimbat, pentru ca, da, pana si becurile le schimb la reprezentanta!
Iti multumesc pentru "up"!
giovanirusu
Pret nou 7000 euro negociabil, pentru Renault Megane II an fabricatie 2007. Daca tot are sansa unei reclame atat de puternice din partea unor colegi "foarte bine intentionati", macar sa marim pretul.



R19/16v
1. Orice comentariu care nu respecta regulile de la bursa va fi sanctionat aspru incepand de la o saptamana de ban.
2. giovanirusu iti atrag atentia ca:

QUOTE(Regulament Bursa)
8. Daca celui ce initiaza un topic (de vinzare sau cumparare) i se pune o intrebare si acesta nu raspunde in MAXIM 7 zile calendaristice la ea, se considera ca nu il mai intereseaza acel topic si TOPICUL VA FI INCHIS!


LE In loc sa-mi umpleti mie aiurea Inboxul nu ar fi mai bine sa va purtati ca niste oameni maturi si civilizati?!
giovanirusu
Multumesc, puteti inchide topicul!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.