Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Filtru motorina Megane 2, 1,5 dci
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
CRY 79
Filtru motorina Megane 2, 1,5 dci Delphi HDF915 fara senzor de apa, filtrul este nou, in cutie originala, filtreaza la 0,2 microni, mai bine decat MANN care filtreaza la 0,9 microni. Sunt recomandate de producator pt. auto cu motoare common rail. Se folosesc la Megane 2, 1,5 dci, 74 kw, 101 Cp. Nu stiu daca merge si la altele.
Nou costa 140 lei. Mi-a ramas de la Meganul pe care l-am dat, nu am mai apucat sa schimb filtrul.
Pretul este 100 lei.
Tel: 0735206128 sau 0751405409.
[attachmentid=1627850846]
taxi4you
salut!
da...interesant...
te stiam un baiat ok...ce se intampla?
ai inceput si tu ca altii sa ne crezi incuiati la minte?
mai schimbam si noi filtre la masinile noastre...eu cam multe si des...mai ales ca a venit iarna.
http://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&q=filt...dE7y1n7OPtBvHPw
bafta la vanzare!
app.
vad ca ti-au ramas cam multe filtre...
CRY 79
Eu te credeam pe tine ok, ar fi trebuit sa intelegi ca filtrul este identic cu cel din poza, nu am atatea filtre, poza este de pe net, filtrul il am in pivnita si nu am stat sa fac poze. Filtrul l-am luat nou sa il pun la masina mea si nu am mai apucat pt. ca am vandut-o. Ca de fiecare data trebuie sa te bagi tu in seama.
Cine il vrea trebuie sa stie ca sunt user serios si are unde sa se planga daca nu corespunde produsul. Nu am postat pe un forum unde sunt oameni cunoscatori sa ii insel.
Abtineti-va de la comentarii inutile.
Descrierea din anunt spune ce filtru vand.
Multumesc!
A, si de vazut vezi bine, de inteles e mai greu pt. tine!
Poza asta te face sa intelegi acum?
[attachmentid=1627851109]
diesel_power
Nu a fost prea coerent userul respectiv, dar ce vroia sa spuna este ca pretul cerut de tine este cam mare, si ii dau dreptate la aceasta interventie.
CRY 79
Eu spun cat am dat eu pe el. Atat am dat, atat vreau pe el, putin negociabil pretul.
Sa imi aratati si mie unde este mai ieftin de 100 lei si mai vorbim de pret.
diesel_power
Daca tot ai intrebat smile.gif. Eu am luat anul trecut din Autovit cu 85 lei filtru Delphi cu loc pt senzor pt 1.5 dci. Mi-e un pic greu sa explic locatia magazinului, dar nu este in cladirea cea inalta, ci in cladirea din stanga ei (cum vii dinspre lacul vacaresti).
CRY 79
Up!
marius.apintiliesei
Salut,

Nu vreau sa ma bag aiurea in discutie... darrr... in cel de-al doi-lea post a tau de aici, oricine-si poate da seama ca e aceiasi poza smile.gif))... doar ca ai mai taiat din ea si a ramas partea de sus... de ce nu ne arati filtrul din pivnita, sau lenea era prea mare?... tongue.gif

Toate bune
Marius
CRY 79
Sunteti de belea, asa e, am editat-o pt. cel neincrezator, crezi ca e vreo diferenta intre ce am eu si ala? Orice tantalau isi poate da seama ca este editata. FILTRUL ESTE LA FEL 100%. Poza este de pe net, am spus asta.
Filtrul este in pivnita fratelui meu, eu stau la etajul 3 la bloc si nu prea ajung prin pivnita.
AM SPUS CA E NOU NOUT. Ce e asa greu sa intelegeti? Chiar credeti ca trimit rosii in colet daca ar fi sa il ia cineva? Cine nu are incredere sa cumpere din magazin, nu tin sa il vand pe forum reno.ro.
CRY 79
Up!
taxi4you
@cry 79
tot ce am vrut sa spun in postarea mea avea un inteles...pe care nu l-ai inteles...
pretul pe care il soliciti este la ora actuala identic cu cel din magazinele de specialitate.
daca nu stiai...orice produs nou cumparat si revandut chiar si fara a-l utiliza,scade peste 30 % conform legii firii...si anume cumparare-vanzare-revanzare...
in topicul deschis de tine...tot conform legii firii...trebuia sa specifici din primul post:
FOTOGRAFIA ATASATA ESTE O IMAGINE CU TITLU DE PREZENTARE AL PRODUSLUI",nu detin mai mult de un filtru,dupa cum am specificat.

p.s.
nu fac aici lectii de postari anunturi...dar nici nu am dreptul de a controla caracterele oamenilor chiar daca unii...respectiv tu...ne-ai jignit implicit pe toti cei ce-ti citim postarile de grandoman,prin caracterizarile la adresa noastra...
TE ROG sa ne ierti ca suntem TANTALAI!

daca tu nu erai tantalau...editai fotografia din primul post fara sa ti se atraga atentia si veneai din prima cu mentiunea ca ai luat fotografia dupa net.

poti sa te superi...ai cam tras-o de par cu postarea anuntului...
data viitoare cand mai postezi un anunt sa-ti faci intai o ciorna!

bafta la vanzare!
P-A-C-O
QUOTE(diesel_power @ 18 Nov 2012, 18:38)
Eu am luat anul trecut din Autovit cu 85 lei filtru Delphi cu loc pt senzor pt 1.5 dci.

si?... au scapat injectoarele?

carcasa aia poa sa fie si de aur, daca inauntru e o tampenie sau chiar nimic, te poti pisha pe el.... sleep.gif
CRY 79
Pret nou 80 lei fix.
Va ros sa va abtineti de la comentarii fara rost.
CRY 79
Up!
gxi_ali
70 lei?
CRY 79
Ai pm!
CRY 79
S-a vandut. Se poate inchide. Multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.