Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Piese Dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DAN09
1.Servofrana Dacia 1310 fabricata de Comedin SA la cutie. An fabricatie 2000. -60 Lei
2.Ferodou frana Dacia 1310 -15lei
3.Sticla oglinda dreapta(fara reglaj) Dacia 1310 -- 5lei

0742023823

[attachmentid=1627852572]
[attachmentid=1627852573]
[attachmentid=1627852574]
razvan32
servofrana este noua? este buna?
DAN09
Servofrana e fabricata in 2000 si e nefolosita e la cutie. Era pentru masina mea dar am dat masina.
razvan32
se potriveste pe dacia berlina?
DAN09
Berlina din 1994 am avut si am luat-o(servofrana) pentru mine. Eu zic ca se potriveste.
Ti-am scris si pe messenger, ca nu pot trimite mesaj privat. Daca am putea sa vorbim la telefon. Daca nu ai minute da un apel si te sun eu...

Am mai gasit si o platina sigilata in cutie.
tynn
Ferodourile sunt pentru tamburi mari sau mici?
DAN09
Din pacate nu stiu daca sunt pentru tamburi mari sau mici. Am sa ma interesez si am sa informez.
Servofrana e inca disponibila pentru vanzare.
oantză
ferodourile au gaurile ptr nituri???ferodourile daca sunt mari ma intereseaza.......mici am de vanzare si eu...ms
DAN09
Din pacate am reusit sa rup un ferodou si mi-au ramas doar 3 integi + niturile. Se doneaza (gratuit) daca intereseaza pe cineva petru nituri, si da aveau gauri. Soarta.
Servofrana si sticla de la oglinda inca valabil.
razvan32
m-am uitat la servofrana mea si se prinde in 2 suruburi. asta de la tine are 4 suruburi. cum se adapteaza ca s-o prind in 2 suruburi?
gavrisan lucian
Buna ziua,as dori eu daca se poate ferodourile pt Dacia.Mersi!!!
DAN09
pentru gavrisan lucian: Din pacate am reusit sa rup un ferodou si mi-au ramas doar 3 integi + niturile. Se doneaza (gratuit) daca intereseaza pe cineva petru nituri, si da aveau gauri. Le vrei asa?
bmf_panzer
mai este servofrana?
DAN09
Servofrana nu mai este.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.