Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] instalare AprindereElectronica in PH,IF,AG
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mstaniloiu
Instalez aprinderi electronice Gotronic(ofer garantie) - eventual cu senzor, pentru auto cu ruptor si platine. Ma deplasez si la client.

Instalarea va fi reversibila (intotdeauna se poate trece pe "clasic") - desi nici un client pana acum nu s-a plans.

Ofer garantie pentru lucrare dar si pentru aprindere.

Pretul este de 95 RON cu tot cu instalare (cea cu senzor), depinzand de distanta si alte probleme gasite la instalatia electrica si cea de aprindere. (pret mai mic pentru aprindere simpla ).
Pretul include si reglajul aprinderii.

Am mai multe aprinderi cumparate de la Gotronic (am avut 1-2 comenzi la care clientul nu a mai venit)

Mai multe detalii pe PM.

Numai bine,
mstaniloiu
up - ma deplasez si la client, in Bucuresti, Ploiesti si uneori si in Pitesti.
mstaniloiu
Ca raspuns - pretul depinde de tipul de aprindere instalat (AT01 sau 011) daca e cu sau fara senzor (pentru cazul 011), distanta pana la locatia unde ne deplasam eventuale alte remedieri la instalatia electrica a motorului s.a.m.d.

Da-mi te rog un pm cu ce anume vrei, tipul de masina, locatia, etc. si discutam si de pret.

Multumesc si numai bine,

mstaniloiu
valabil
cmandrei
Redeschis la cerere.
mstaniloiu
valabil

Inclus in pret si verificare probleme instalatie incarcare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.