Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] placute frina fata laguna II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
merralvinci
[VAND] placute frina fata,laguna II pt.discurile de 280 mm.placutele sunt aproape noi(am rulat cu ele 50 km) ,sunt BREMBO.pret=100 lei. merralvinci@yahoo.com
ardelut
Salut !
De ce le vinzi , e ceva in neregula cu ele ? M-ar interesa dar vreau sa stiu de ce renunti la ele dupa numai 50 km .
merralvinci
QUOTE(ardelut @ 3 Dec 2012, 09:11)
Salut !
De ce le vinzi , e ceva in neregula cu ele ? M-ar interesa dar vreau sa stiu de ce renunti la ele dupa numai 50 km .
*


pai singurul lucru in neregula este ca le-am schimbat eu nestiind ca am discuri de 300 mm.cind am constatat asta,initial am spus ca le las 30.000km(fiindu-mi lene sa le pun inapoi in cutie si sa le schimb la magazin) apoi le schimb cu tot cu discuri apoi am revenit:de ce sa schimb discurile daca sunt bune pt. niste placute.drept pt.care,am cumparat un set nou pt.discurile de 300 si pe cele pt.discurile de 280mm le vind deoarece nu am ce face cu ele.
in concluzie;le vind deoarece nu sunt pt. discurile de 300mm cu care e echipata masina mea.in rest ele sunt excelente,se vede in poze ca nu s-a curatat nici stratul de protectie de pe ele,dar sunt pt.discurile de 280mm
merralvinci
dimensiunea discurilor de frina precum si marca sistemului de frinare sunt trecute pe etrier.laguna II are doua tipuri de discuri fata.1=300 mm 2-280 mm.
laguna 1.6 are DOAR discuri de 280 mm,1.8,2.0,1.9 dci au 280mm sau 300mm
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.