Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Timisoara
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Bogdan
Am citit pe undeva pe forum ca exista un loc de intalnire pentru posesorii de SN din Bucuresti; In Timisoara exista un astfel de loc de intalnire ? :?:
JCV
Nu inca, dar au mai fost propuneri pe celalalt forum. Mi-ar place sa facem si noi intalniri saptamanale. Propun ca loc de intalnire stadionul Dan Paltinisan. Daca aveti alte propuneri sunt binevenite. Poate ne decidem asupra unei locatii si ne intalnim in weekend.

Eventual o sa scriu si pe celalalt forum.

Bafta :wink:
Bogdan
Da ar fi o idee buna sa ne intalnim acolo; o sa mai vorbesc si cu altii pe care ii cunosc

:idea:
Bogdan
Daca tot vorbim de Tm...are cineva de recomandat sau de NErecomandat un service anume din Tm ? Eu din fericire nu am avut probleme pana acuma, dar vreau sa merg la o verificare pe la 5000 de Km si nu as vrea sa merg la unii care sa imi spuna "asa e normal sa faca motorul" :cry:
DSops
Nu s-a inventat asa ceva. Trebuie sa te tii tare si sa faci pe prostu: "nu va suparati nene, dar pe perete scrie ca trebuie sa se verifice si nivelul de ulei la cutia de viteze, asta cum se face ?" si mai ales sa nu te intorci cu spatele. Cel mai serios ar fi TimNovDac, dar nu suficient.
Bogdan
In urma discutiei cu lprodan, propun o 'adunare' vineri, peste 3 saptamani, adica in 21 Martie, spre seara - pana atunci sper sa se mai incalzeasca. Cine sa anunta ca vine ? Astept propuneri pentru locul de intalnire !
LProdan
Pai eu vin sigur... daca nu intervine ceva neasteptat. As sugera ceva de genul orei 17:30-18 intr-un loc aerisit. Poate la McDrive :?:
Bogdan
Asa e ok. O sa incerc sa postez un mesaj si pe celalalt forum
cbadescu
dar la 18, ca lucrez pana atunci
DSops
Votez
cbadescu
o sa intarzii vineri 1/2-1 ora.

ne vedem acolo ?
Bogdan
Eu o sa ajung in jur de ora 18-18:30. Se mai anunta si altcineva ?
LProdan
Pai oameni buni, hai sa vedem care e ora intilnirii, ca n-are sens sa venim la locul faptei si sa nu dam unul de altul, pentru simplul motiv ca cineva vine la o ora, altul vine peste 45 de minute, etc. N-ar avea nici un farmec.

Doar venim sa ne cunoastem pe viu si sa mai discutam de una-alta.



Ca o concluzie, orele 18:30 la McDrive. E OK asa?
Bogdan
De acord :oops: ; 18:30 sa fie
LProdan
He, he, eu cred ca vin cu sotia. Sper sa nu intervina ceva pina atunci si sa reuseasca sa vina si Sergiu, cbadescu, DSops, etc.
Bogdan
:idea: biggrin.gif Ma gandisem si eu. Pai atunci nici eu nu vin singur
Sergiu
Vin si eu! Cu sotia (ma rog, viitoarea sotie, ca inca nu e...)



Si sa nu uitam de IsNa si Xman... Mai postam si pe forumul celalalt, nu stiu daca il citesc toti pe asta.



Numai bine, si looking forward to it!
Anonymous
hop si eu biggrin.gif vineri 21, 18:30
cbadescu
voi chiar suntetzi serioshi cand spunetzi ca venitzi cu sotiile?

atunci o sa vin ei eu cu ea, dar de data viitoare wink.gif
Sergiu
QUOTE
voi chiar suntetzi serioshi cand spunetzi ca venitzi cu sotiile?

atunci o sa vin ei eu cu ea, dar de data viitoare wink.gif


Hai ca-ti spun eu secretul, numai sa nu ma spui: crezi ca daca afla ca ma duc cu baietii dupa servici, sta linistita si ma lasa? laugh.gif

Mai ales cu masini... Nu cumva sa ma bag in ceva cursa (de viteza sau demaraj), ca ma stie de nebun. Pai cam asta e! again laugh.gif
DSops
Poate nu are carnet sau o fi suspendat sau se serveste bere la firma (se pare ca am scris postul prea incet!). Eu as aduce si pisica, dar nu stiu daca nu se supara.
cbadescu
Na bine, vin si eu cu sotia :roll:
JCV
Ma inscriu si eu smile.gif , dar probabil fara sotie (sau cu sotie - nu stiu daca o sa vina) :wink:



PS : pe celalalt forum sunt "Xman" 8)
ion73
m-a intereseaza o intilnire a posesorilor de DSN din Timisoara.din pacate in saptamana 17-21 Martie lucrez pana la ora 23.in saptamana24-28 nu se poate aranja vreo intilnire?
LProdan
Pai daca totul merge bine( si nu vad de ce n-ar fi asa) cred ca intilniri de astea vom tot face. Vorba aia, avem masini care 'cer' asemenea intilniri biggrin.gif In plus, va fi distractie si asta se cere repetata.
ion73
atunci anunta-ma si pe mine te rog cand v-a mai intilniti
JCV
Poze de la intalnirea timisorenilor.

:wink:
Bogdan
Am fost de dimineata in piata si am dat de tipul dcu duzele duble smile.gif zicea ca mai are 6 perechi; costa 20.000 bucata.

Trimite-mi te rog daca poti pozele in formatul original pe mail; Thanks
cbadescu
Eu nu vad pozele sad.gif :?:
DSops
Nici eu.
Bogdan
Sambata dimineata se vedeau si erau 2 posturi cu aceleasi poze; Cred ca odata cu stergerea unuia dintre post-uri au fost sterse pozele de tot.
cbadescu
deci asteptam ... :shock:
JCV
O sa incerc sa le pun din nou maine, astazi nu le am la mine sad.gif

Le-am trimis pe mail lui Bogdan, poate incearca el sa le puna.
Sergiu
Cand am fost eu, au mai ramas patru... :wink:
DSops
Luca si Matei
LProdan
Am fost azi sa vad daca am spus prostii despre adresa celor de la Pinguin SRL, care se ocupa cu clime. Evident, am aberat biggrin.gif Adresa e: COnstantin cel Mare 22, au un afis cu asigurari Allianz pe poarta. Pe mine m-au ajutat mult asa ca puteti merge la ei cind aveti probleme cu instalatia de clima (fisuri, schimbat/completat freon, etc).
Bogdan
:? la mine inca nu a ajuns emailul cu pozele...
JCV
Foto!!! biggrin.gif

Scuze pt intarziere.
Valentin
Aooleeooooo! Da sunteti cam moshi! 8)
DSops
Numai eu sunt mosh.
ion73
cind v-a mai intilniti?anuntati-ma si pe mine.
cbadescu
chiar asha, cand ne mai intalnim :?:
LProdan
Domnilor, e vineri 8) Miroase a ceva intilnire?
Bogdan
Eu din pacate s-ar putea sa nu pot sa ajung sad.gif ; Dar daca va hotarati o sa incerc sa vin.
JCV
Incerc sa ajung si eu (poate intarzii un pic biggrin.gif ). Locatia ramane aceeasi, nu?
Sergiu
Imi pare rau, dar nici eu nu pot azi. Cred ca ar fi bine sa vorbim cu 2-3 sapt. inainte... Sau *macar* cu una.



In alta ordine de idei - stiti cumva unde se poate face in TM un sistem de esapament custom? Custom este doar in sens de materiale, ca asta din fabrica, schimbat pe garantie, a tinut fix-?x (adica pi-x). In 3 luni de utilizare (intensiva, e drept), pana si tevile, chiar din fata de dupa cat, arata deplorabil, se ia rugina in straturi de pe ele. Orice sfat va fi apreciat.
LProdan
Atunci incercam sa o lasam pentru dupa Pasti?
cbadescu
nici mie nu mi-ar fi usor sa vin azi, deci cred ca e mai bine dupa Pasti, dar sa hotaram cu ceva timp inainte
Bogdan
Ok, pai hai sa zicem vineri in 9 mai. Asta daca nu se face cald si urmam invitatia lui DSops sa ne intalnim undeva la munte smile.gif
ion73
domnilor propun 2 date : 2 mai/9mai(VINERI).sa vedem care va convine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.