Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] scaun sofer Nova, SuperNova, Solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
scorpion
Cumpar scaun sofer pt o Nova GTi din septembrie 2000. Stiu ca se potrivesc si cele de SuperNova sau Solenza, asa ca de oricare o fi , dar sa fie in stare buna, adica :
- buretele sezutului sa fie OK, nu adancit
- sa gliseze si sa se regleze pozitia spatarului fara probleme si sa fie fara joc intre sezut si spatar
- sa nu aiba tapiseria rupta sau arsa cu tigarea
- sa fie neaparat din zona orasului Bucuresti, pt ca din alta parte costa transportul cat nu face scaunul !

Astept oferte de bun simt financiar !
BluBear
Salut!
Iti ofer un pachet de pe solenza stare foarte buna, nearse, nerupte:
-scaune fata (sofer+pasager)
-bancheta+spatar

Pret: 600Ron.

Trebuie sa ma anunti din timp pt ca le am montate pe masina.
scorpion
dupa cum spuneam :

QUOTE
Astept oferte de bun simt financiar !


Imi trebuie DOAR scaunul soferului, pt ca lui i s-a blocat mecanismul de inclinare al spatarului.
NU-MI TREBUIE si alte scaune deoarece ale mele sunt in stare foarte buna, si-n plus nu consider ca trebuie facut aici un upgrade.
NU MA INTERESEAZA NICI O oferta de 2 scaune fata, chiar daca sunt de masina mai buna gen Megane, VW.... excl.gif
Pur si simplu vreau sa inlocuiesc doar scaunul cu problema si atat, iar asta la un pret decent !
ionut81
Cat oferi pt. scaun?
scorpion
Pt Ionut : 50 lei daca vin si-l iau eu sau un prieten de-al meu , 65 lei daca-l aduci in zona liceului I.L.Caragiale din zona Dorobanti !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.