Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ROMTELECOM da sau nu !
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Cristi1980
tocmai azi de alegeri, guess what !!! au taiat TV-ul
mentionez ca am prin iptv nu prin turela, a parabolica de la Dolce
Sunat la ei, reclamat, a zis ca e de la ei si in cateva ore se rezolva problema 022.gif
ady77
Da





























sau nu!
DragosP
Nu da!
kxz
bafta. io la digi am stat o saptamana fara tembelizor. sunat la ei, reclamat, termen rezolvare 3 zile. evident, s-au tinut de cuvant, dupa 3 zile a venit un individ si a rezolvat problema. a mers tembelizorul 10 minute si gata. sunat la ei, inregistrat alta reclamatie, ca prima nu mai era valabila, figura rezolvata. evident, a venit idiotul digi dupa fix alte 3 zile...
Cristi1980
a dat astia drumu la semnal pe iptv ... ce sa zic .. de toata jena !
daca nu faceam reclamatie de dimineata, cred ca nu se simteau wacko.gif blink.gif
PS: sigur nu o fi opera lu omu nostr' basescu traian cu taierea semnalului TV la romtelecom chiar in ziua alegerilor? 168.gif
kato
basescu e sustinut de americani....de aia avem vremea nasoala in ziua de alegeri, ca aia prin sistemul haarp pot schimba vremea....pana si in capital a scris pe chestia asta sleep.gif
iote sad.gif
daca cauti pe gogu gasesti mai multe rolleyes.gif
cdadan
QUOTE(kato @ 9 Dec 2012, 12:16)
basescu e sustinut de americani.
*


Si de nemti.
Markos
și de bulgari.
ady77
Numai de romani nu radmasa.gif radmasa.gif
DragosP
Și de frații noștri de peste Tisa, prietenii lui Tony.
CGB
apropo de dolce si ligheanu lor.
ai mei au asa ceva de fro 3-4 ani, merge impecabil. singura buba a fost in prima iarna dupa montarea ligheanului. desi ligheanu e montat aproape paralel cu blocu', cum necum, la prima ninsoare s-a depus destula zapada pe el. si pwla imagine.
phuai de plm am luat foc, am sunat la aia, i-am pwlarit, ca nu e posibil asa ceva. au trimis aia un nene in maxim o ora. a venit ala, s-a uitat la tv, a deschis geamu, a dat zapada de pe lighean si gata. plm m-am simtit extrem de jenat, cand a zis ala ceva de genu "stiti....e posibil sa se mai depuna zapada si nu trebuie decat data la o parte c-o maturica. si asta cred c-o puteti face si dvs".
Markos
test
corbex
Nu apare nicaieri IMEI-l telefonului tau. Un asa debit e normal dupa 2 zile de ploaie, la un torent cu panta mare.
Markos
Ie dă pă pisii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.