Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: despre subwoofer
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment
adriano2br
Am fost azi prin mall si ma uitam la niste tunuri de bass , de-alea cilindrice, 200, 300, 400 ron..scria sub pret ca au amplificatoare incorporate in acea incinta cilindrica...oare sunt bune de ceva amplificatoarele? sau trebuie sa cumpar altul separat ?
Iulikk
Cum sa iti spun... chestiile astea nu se cumpara din "mall"...
adriano2br
stiu ca sunt magazine specializate pentru asa ceva...totusi , eram in "media galaxy" si imi scaldam ochii pe la niste electronice..printre care am vazut aceste tunuri de bass.
Iulikk
Cred ca daca nu esti cine stie ce audiofil isi fac treaba cu brio... important e sa zdrangane ceva prin portbagaj biggrin.gif .
fuzzzy
Totusi, pana in 400 roni gasesti pachete de bass cu amp si sub si kit de cabluri...
Maskatu
QUOTE(adriano2br @ 10 Dec 2012, 18:06)
stiu ca sunt magazine specializate pentru asa ceva...totusi , eram in "media galaxy" si imi scaldam ochii pe la niste electronice..printre care am vazut aceste tunuri de bass.
*


Mda. Am vazut si eu tuburile alea de prin media si altex. Cred ca erau ceva similar cu domotec...adica foarte varza.

Iti recomand cu caldura pachetele de la blaupunkt. Adica statie si subwoofer. Au doua variante, cu tub sau cutie. Primesti si kitul de cabluri. Pachetul cu cutie era 380, cel cu tub 360. La emag au oferta acum la cel cu tub. Vezi si pe beloud.
Ov
Orice ai pune sa nu faci rabat la cablul de alimentare wink.gif
daniel93
Nu vreau sa starnesc polemici, dar decat blaupunkt, mai bine 2 boxe ovale mai serioase.. N-are rost sa "intinzi" cabluri prin toata masina, pentru blaupunkt.
shake
As vrea sa-ti dau un like dar nu pot !

Decat blauPUNKT mai bine Magnat.
daniel93
Magnat am eu de ceva timp biggrin.gif
Pentru ascultat muzica e bun, bubuie bine, nu auzi distorsiuni de la el, insa nu coboara bass-ul foarte mult. Oricum, e mult peste Blaupunkt, iar preturile sunt apropiate, si altceva nu gasesti, inafara de chinezarii cu membrana de carton
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.