Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA]vand/montez incalzire in scaune
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bata_razvan
Montez incalzire in scaune dacia, renault si orice tip de masina ,pret 200 ron cu piese si manopera incluse.Montajul se face in Pitesti.
bata_razvan
up
daniel4ro
Ce piese?
danvizi
QUOTE(bata_razvan @ 15 Dec 2012, 08:38)
Montez incalzire in scaune dacia, renault si orice tip de masina ,pret 200 ron cu piese si manopera incluse.Montajul se face in Pitesti.
*



Pentru megane 2.2 cu scaunele partial piele se poate?? Si in ce consta efectiv: adica e montaj „ca din fabrica” cu butoanele originale puse langa frana de mana, cu montajul electronic care comunica cu ECU?
Astept raspuns. Multumesc. Sunt din Slatina.
bata_razvan
Da, iese lucrarea ca de fabrica cat despre comunicatia electronica cu calculatorul se poate face si aia dar mai costa 50 ron in plus si atunci o sa iti arate la bord cand activezi scaunele un mesaj de confirmare.
micleadragoscostin
pe masina din semnatura poti monta?
bata_razvan
Da se face fara probleme
micleadragoscostin
si cat costa cu tot cu montaj? ajungi cumva prin ploiesti sau bucuresti?
bata_razvan
nu, trebuie sa vii in pitesti undeva la 250 ron costa.
micleadragoscostin
pentru a mea e mai scump?smile.gif ca acum 4 posturi ai scris 200 lei pentru dacia, renault... cu tot cu montaj!!! vroiam sa vin, dar 250 lei, sa mai dau si pe drum, nu imi convine!
daniel4ro
Pai omul a scris, mai dai 50 daca vrei sa iti apara in bord cand se activeaza .
micleadragoscostin
daca mai vreau! si faza cu bordul... daca ai instalatie, cum eu aproape sigur am deja, nu trebuie decat bagata mufa si apare si in bord... (am pus la un megane 2.1, si asa am facut... si aparea si in bord)

Problema e cu montarea incalzirii pe scaun si montarea butoanelor! aia ma interesa, nu cu conectarea incalzirii. Ca aia nu e greu de facut!

Nu stiu cum sa dau tapiteria jos de pe scaun... si nici nu am cu ce sa dau gaura in plastic sa bag butoanele, si sa nu se vada...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.