Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Laguna II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristiV
Laguna II break Privilege, prima inmatriculare 11.2001, inmatriculat RO 10.2009, km la BORD 120.000, ABS, airbag.uri frontale laterale..., climax2, xenon fabrica, deschidere luneta, pilot automat....... stare tehnica k, anvelope de iarna,....senzori lumina ploaie, oglinzi electrice +inchidere, senzori parcare
0732113989
2900e negociabil
[attachmentid=1627861100] [attachmentid=1627861098] [attachmentid=1627861097] [attachmentid=1627861096]
cristiV
up
RLaguna
poti pune o poza cu comenzile de pilot automat de pe volan?
Radocanu
Si cu senzori de lumina...adica sa ne spui si noua daca functioneaza !
cristiV
scrie in anuntul meu ca, comenzile ptr pilot sunt pe volan?
comenzile ptr pilot au fost montate de vechiul propietar si consta intrun buton de telefon mobil pe spatele comenzilor ptr casetofon
cat despre senzorul de lumina... am avut megane privilege presupun ca are si asta..la pachet cu senzorii de ploaie
daca va intereseaza masina aveti in anunt un numar de telefon, multumesc ptr up
bogdan.stavar
presupui prost, nu are senzor lumina ci doar de ploaie
RLaguna
ok nu am stiut ca e o improvizatie a unuia din fostii proprietari, insa din fotografiile publicate de tine nu reiese acest lucru!

Nu am nimic cu tine insa nu-mi place sa fiu prostit pe fata si de aceea atrag atentia asupra neregulilor!

Bafta la vanzare!
cristiV
pana acum nu vad pe niciunul din voi interesat deci sa lasam topicul pentru cei interesati, a fost si ramane o traditie pe acest forum goana dupa postari... sa nu ii zic altfel
cristiV
2800e
cristiV
2750e
cristiV
2700e
cristiV
2650e
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.