Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND][DEZMEMBREZ] Dacia Solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mrkiry
Se dezmembreaza Dacia Solenza,cea din poza.Masina este a unui prieten,de aceea va rog,ca cei care au nevoie de piese,sa sune la numarul afisat.Multumesc.

CONTACT: 0766582177,FLORIN

1.Usa completa-100lei
2.Haion-200lei
3.Aripa-70lei
4.Pompa benzina-80lei
5.Cadru motor-250lei
6.Punte spate-100lei
7.Jante tabla-150lei
8.Jante aliaj+gume-500
9.Bara spate-50lei
10.Toba sport -100lei
11.Scaun-50lei
12.oglinda-50lei
13.Rezervor-80
14.Cutie viteze 400lei
15.Alternator-lei
16.Electromotor-170lei
17.Alternator-150lei

Pentru alte piese,sunati!
Valy90
Salut! unde se poate vedea masina?
martzipan2004
dimensiune janta...+ ce tip de gume?
mrkiry
Masina este la 35km de Bucuresti.

8 Jan 2013, 22:01:
jantele sunt pe 14.Gume de iarna,175/65/14
andreiask
Lampa spate dreapta ( cea cu becul de mers inapoi) mai este ?
mrkiry
Lampa spate este.Va rog,sunati la numarul afisat!
andreiask
Pret ?
suchea
polita spate cu suportii laterali la ce pret?
mrkiry
Lampa spate,30lei.
Polita+suportii laterali-60lei
suchea
ma intereseaza polita+suporti. ai putea sa-mi trimiti cateva poze pe mail (ionut_s_88@yahoo.com)

ma mai intereseaza chederul de la portbagaj si cel de la usa soferului daca sunt in stare buna.preturi
mrkiry
Am poza doar cu polita.

Rog toti colegii care doresc preturi si poze pentru anumite piese sa il contacteze pe proprietar.Eu nu va pot da detalii despre starea pieselor sau preturi.
Multumesc.
mrkiry
valabil
marius80_eugen
1. ansamblul stergatoarelor pentru care am vb cu respectivul prieten de mai multe ori a fost rupt in momentul in care s-a desfacut si in dimineata asta si mi-a spus cand l-am sunat sa ne intalnim azi.
2. bratele stergatoarelor pentru care am vb sa ne intalnim aveau canelurile distruse . Unul fusese rotunjit de tot , iar la celalalt abia se mai zareau canelurile . In acea stare poate putea sa le foloseasca respectivul fortate numai de pilita de prindere , dar asta nu inseamna ca ele erau in stare buna . Le-a invelit in scoci cand le-a adus si nu vreau sa ma gandesc ca exact pentru a nu se observa canelurile distruse . Vroia 30 ron pe brate .
3. vroia 10 ron pentru un aerisitor de SLZ vopsit galben , la care am renuntat .

Nu am nimic personal cu respectivul si nu vreau sa se considere reclama proasta , dar nu mi se pare normal sa nu spun prin ce am trecut eu , poate varsta e de vina sau poate nu , dar pentru a nu pierde si altii timpul si benzina degeaba , cereti POZE cat mai explicite ale produselor dorite de la respectivul . Eu am pierdut timpul si la telefon , vre-o ora si ceva drumul dus-intors si benzina din Valea Ialomitei ( Drumul Taberei ) pana in Berceni absolut degeaba .
Masina am inteles ca avea peste 170.000 km .

Bafta la vanzare si mai multa atentie pe viitor nu strica !
mrkiry
Tatutu,hai sa iti zic ceva.Nu o sa o iau personal bineinteles,dar dupa cum vad esti pus pe "rele".
Hai sa ne intelegem de la bun inceput.Daca stau sa caut prin toate topicurile prin care ai postat tu,reiese un singur lucru: esti perfectionist si foarte pretentios.Vazusem dinainte activitatea ta pe forum,dar nu am intervenit eu.Si crede-ma,bratele stergatoarelor erau foarte bune.Data viitoare,nu mai face 100de km prin Bucuresti ca sa scutesti 20 de lei si ia-ti de la magazin stergatoare.Baiatul a venit cu ele de la tara prin transport public,dar nu a comentat atat cat o faci tu.
Si inca ceva: masina mergea impecabil,la fel si stergatoarele crede-ma.Nu cred ca esti atotstiutor sa ne vinzi povesti cum ca stergatoarele ar fi fost bune de aruncat:este foarte simplu:nu iti place,nu cumperi; un om elevat ar fi trecut peste si nu ar fi facut pe Maria Tereza,vezi doamne sa nu treaca ceilalti prin ce ai trecut tu..prin ce ai trecut?ti le-a bagat pe gat?Nu cred...
Cand esti perfectionist,eu stiu ca mergi la magazin si iti cumperi tot ce iti doreste sufletul.Daca erai asa "om" cum te bati cu pumnul in piept,nu lasai acest comentariu,nu stateai 3 luni pe forum pentru un amarat de ansamblu sau 2 brate de stergatoare.Poate ca au fost sarbatorile,dar nu cred ca se fac cadouri si dupa Anul Nou.
Eu am vrut sa iti ofer doar o mana de ajutor si indiferent de ce varsta ai avea,ma nemultumeste atitudinea ta de "domn".
O seara placuta,
Iulian
martzipan2004
furtun admisie aer?!
mrkiry
Salut,nu stiu sa iti raspund,este posibil sa fie.Te rog sa suni 0766582177.
mrkiry
valabil!
mrkiry
sus
rss25
toba finala?
mrkiry
Salut,toba finala este din cate stiu eu.Este sport,stare excelenta.Suna te rog la 0766582177 pentru detalii.Bafta!
mrkiry
Hai cu piese!
mrkiry
valabil
mrkiry
sus
mrkiry
up
mrkiry
sus
mrkiry
valabil
AndreiSN
Volan ??
mrkiry
valabil
0766582177
s(p)am
are cumva geamuri electrice?
mrkiry
up
mrkiry
masina nu are geamuri electrice.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.