Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Piese Megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
georgione2005
Dezmembrez Megane 2 benzina 2005 1.6 16V , ce a mai ramas din el , oricum se da orice piesa , surub , clema , element plastic , elemente metalice chedere , orice piesa pe care o mai am doar cereti si va raspund cat pot de repede , am 4 jante si 4 cauciucuri de iarna noi 205/55/16 , usi , punte spate , caroserie , elemente interior , clima automata , bloc motor si pistoane , senzori , orice chiar si suruburi de toate felurile pentru cei care au lipsa , se da orice masina a fost lovita fata spate lateralele sunt bune . Doar intrebati si va raspund nu ma ocup cu asa ceva doar vreau sa scap de epava .
dj_ionutz
faruri mai ai? ma intereseaza lupele si ornamentele din el
nsl_iuli87
Capota in ce stare este, si ce culoare?
multumesc!
dadoshel
jantele sunt tabla sau aliaj?
pret?
multumesc
georgione2005
mai am un singur far dar nu a fost xenon , capota a fost avariata fiind lovita fata spate ,jantele sunt alialj primul model spitat pus pe megane 2
mrkiry
Manerele sunt cromate?M-ar interesa capacul de la yala sofer.
De asemenea,badoul acela mic de pe usa dreapta pe care scrie "1.6 16v" este cromat?
Preturi si poze daca se poate.Multumesc
mariusciprian78
scaunele fata?o poza ceva?si un rasp pe pm te rog
alecs68
jantele si cauciucurile la ce pret le ai? ce fel de model era masina,as mai avea nevoie de cateva plastice....daca ai putea pune poze cu ce ai...multumesc...poti sa-mi raspunzi si pe pm unde ti-am mai trimis un mesaj
marius75
bandouri portiere fata cu monograme argintii 1.6,16v ai?
CatalinBI
anvelopele ce marca sunt? la ce pret? dot?
bandoul usii stg spate este intreg? ce culoare este?
tucudean87
Ce culoare si ce material ii tapiteria de pe usa soferului ? Sau niste poze cu masina interior exterior ar fi mai bine. Multumesc.
georgione2005
Bandouri nu mai sunt s-au vandut si capacul de la maner usa sofer , manerele sunt cromate le am in continuare ,

scaun nu il mai am decat pe cel din dreapta dar are airbag lateral sarit cel de la sofer a fost vandut

masina este berlina model 2005 megane 2 semi piele interior si varianta full clima si restu

cauciucurile sunt NORTHENA N180 205/55/16 M+S de iarna

bandourile nu mai sunt s-au dat si monogramele la fel

fetele de usi au fost initial de piele maro dar s-au dat la schimb pe fete de material textil culoare crem varianta mai noua si diferenta poze se pot pune la cerere pe elementele cerute dar imi trebuie mail sa le pot trimite sau le postez pe anunt dar doar individualizat pe ce prezinta interes nu fac poze la general am mai avut un anunt tot aici si au fost postate ceva poze acolo
dj_ionutz
imi raspunzi si mie? ai sau nu faruri cu lupe?
georgione2005
ti-am raspuns mai sus putin , de fapt am raspuns la toate intrebarile care au fost postate aici ma repet nu au fost xenon si mai am un singur far complet , celalalt a fost spart la accident
dadoshel
imi comunici te rog un pret pt jante, daca sunt in stare buna?
tucudean87
Ma intereseaza sa imi trimiti daca poti o poza cu fata de usa de la sofer si pretul, pe email la tucudean87@yahoo.com


Multumesc.
georgione2005
ok iti trimit poza azi cu usa de la sofer
STALEX2004
amortizor stanga fata ai?eventual un pret pt amortizor si unul pt amortizor+arc+flansa....ai idee se potriveste la 1.5 dci fara pdg?ms
Sosocj
cutia de viteze?pret?
georgione2005
jantele s-au vandut azi au ramas 4 cauciucuri de iarna 205/55/16 NORTHENA M+S , cutia de viteze nu mai este a fost vanduta printre primele , amortizoarele fata la fel , mai sunt cele de pe spate , poze cu usa de la sofer sunt trimise , mentionez detin tot felu de suruburi de diferite modele si marimi cine are probleme cu aceasta categorie il pot ajuta dor sa mentionati modelul sau eventual o poza cu ce va intereseaza exact , se pot regasi la mine orice element de metal ori de plastic , orice surub , fir electric , siguranta , senzor , becuri tot ce se regaseste pe un megane 2 an 2004 varianta full
shake
Stopuri sunt ?
georgione2005
nu din pacate a fost lovita si in spate destul de rau

12 Jan 2013, 13:06:
orice piesa , raspund destul de repede , preturi minime doar intrebati si se poate negocia orice , ideal ar fi sa faceti si oferte pentru ce va intereseaza dar sa fie reale nu bataie de joc si poate ajungem la o intelegere ideea e ca nu tin de preturi dar nici moca nu le dau trebuie sa imi mai scot din paguba din aceste piese si mentionez inca o data nu ma ocup cu dezmembrari am o singura masina lovita megane 2 an 2004 1.6 16v varianta full (clima , fara xenon si semi piele maro )
Raoull3
Airbag pt volan cu comenzi , pe negru?
TCosmin
Nu mai ai rotile de vara? Astea imi trebuiau...
georgione2005
nu eu am roti de iarna 4 bucati noi se vede pe ele ca nu sunt folosite au inca acele mici parti de cauciuc pe ele oferta toate 4 500 de ron nediscutabil adica 4 cauciucuri NORTHENA de iarna 205/55/16 M+S la pret de unu bun adica de firma buna , astea sunt o solutie low cost pentru 1-3 ierni in functie de KM , masina in interior a fost culoarea maro-crem cu semi piele nu pe negru si airbagurile au sarit toate in afara de cortina de pe partea soferului cine are nevoie restul sunt sarite sofer , pasager , scaune si cortina laterala pasager
tucudean87
Imi trimiti si mie te rog poze cu fata de usa de la sofer , cea de dinauntru crem Ca miai trimis poze cu usa in sine. Mersi mult. tucudean87@yahoo.com
georgione2005
da astazi ai pozele , oferta 4 cauciucuri noi de iarna montate o singura data pe jante 205/55/16 450 de ron doar azi sunt aproape moca smile.gif) totusi unu de genu asta e de la 200 de ron in sus nici la SH nu se pot cumpara cu aproape 120 de ron bucata si diferenta dintre ele este ca astea sunt noi
99AIM
Batrane cat ceri pe antena de pavilion originala fara bat?
georgione2005
din lipsa de timp nu am putut trimite pozele catre userii care au solicitat asa ceva deoarece am ajuns noaptea si acestea trebuiesc facute pe timp de zi dar oricum incerc sa rezolv acest aspect in maxim 1-2 zile imi cer scuze fata de cei ce au asteptat pozele
pheephee_11
ma intereseaza si pe mine buzunarul din usa, de sub cot cum ar veni. pe stanga sau pe dreapta nu conteaza sunt la fel... eventual poza...
KaSp3r
boxele fata le ai??
astept un raspuns pe id de mess IDD3ID
ms
bogdan.andrei
salut
compartimentul cu capac din portiera ma intereseaza pe bej daca il mai ai
si un pret te rog

multumesc
georgione2005
poze pentru fata usa sofer si compartimentul de usa stanga si dreapta o sa revin cu alte poze la cerere si cu poze pentru cauciucuri , cereti ce va intereseaza si postez pozele aferente si cu raspuns prin mesaj privat sau mail
pheephee_11
e textil? vroiam piele. multumesc mult
mmaacc
Salut.
Ma intereseaza capacul ce acopera motorul. Il mai ai si in ce pret si conditie ?
georgione2005
nu din pacate s-a spart la accident, la acel capac argintiu te referi
thomas27
NUCA SCHIMBATOR DE VITEZE O MAI AI ? AM INTELES BINE ERA INTERIOR CREM , BANUIESC AC SI NUCA E TOT CREM ? PRET ? CU STIMA
bogdan.andrei
multumesc frumos tot din piele imi trebuie si mie
succes la vanzare
georgione2005
da o am dar nu stiu cum se scoate e din piele si mai am volanul si husa de la schimbator tot de piele , fetele de usi sunt material textil ca au fost date la schimb cele de piele si diferenta
tucudean87
Trimite-mi te rog un mesaj privat cu nr tau de telefon. Mersi.
georgione2005
up
georgione2005
up
mariancd
spatarul bancheta spate, cea in care vine centura varianta mixta, o mai ai?
costellazer
electrovalva daca o ai si la ce pret

stefan73
Ma intereseaza oglinda dreapta daca este electrica si cu incalzire.
eugeninho
spirala de la airbagul de la volan ( vine cu tot cu blocul de lumini) o mai ai? daca da la ce pret si daca era cu senzori de lumini si ploaie
Pandeli88
Salut! Ma intereseaza compresorul de clima si aparatoarea de noroi fata dreapta, daca le aveti si ce Pret!!!? Multumesc!
georgione2005
am raspuns la toate mesajele prin mesaj privat , mentionez ca mai am jumatate din motor 1.6 16 V mai exact bloc motor , pistoane , baie este sparta si pompa de ulei este ok , volanta , caroserie completa megane berlina masina a fost lovita pe centru spate si centru fata nu sunt afectate lonjeroane , stalpi sau laterale ale caroseriei , este intreaga si se poate folosii pentru cineva care a avut un accident lateral sau s-a rasturnat cu masina decat una stramba sau indreptata mai ales la stalpi mai bine una perfect dreapta si ieftina , sistem clima automata , bord , computer cu blocator volan si 2 cartele , cititor cartele , punte spate , discuri fata si unu spate , etriere , planetare , sistem evacuare , catalizator , conducte frana , orice parte de instalatie electrica motor sau caroserie , pompa frana , centrala ABS , geamuri laterale inclusiv cele mici de pe spate , chedere si alte plastice , orice tip de surub , rezervor , conducte benzina macara geam spate stanga dreapta , mai pe scurt orice doar intrebati si va raspund in limita timpului liber disponibil , preturi minime orice este discutabil si negociabil , nu va convine oferta mea faceti voi una la ce va intereseaza si poate ne intelegem .
georgione2005
up
marius75
ai cumva bandouri portiere fata gri,cu monograme 1.6,16v argintii?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.