Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] ceasuri slz custom
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
by_pilu
ceasuri solenza modificate "genetic" tongue.gif .. se poate vedea poza . arata f bine . provin de pe o slz scala . poze la cerere

180 roni
shake
Nu faci si tu o donatie ? smile.gif))
by_pilu

fac dar schimbam intelesu cuvantului donatia tongue.gif
by_pilu
up
by_pilu
up
by_pilu
valabil
by_pilu
up
by_pilu
up
by_pilu
ceasuri solenza modificate "genetic" tongue.gif .. se poate vedea poza . arata f bine . provin de pe o slz scala . poze la cerere

180 roni
by_pilu
ceasuri solenza modificate "genetic" tongue.gif .. se poate vedea poza . arata f bine . provin de pe o slz scala . poze la cerere

180 roni
martzipan2004
arata o poza cu spatele ! ..
by_pilu
QUOTE(martzipan2004 @ 29 Jan 2013, 21:14)
arata o poza cu spatele ! ..
*



ceasurile sunt pe masina .. ce anume te intereseaza ?
by_pilu
ceasuri solenza modificate "genetic" tongue.gif .. se poate vedea poza . arata f bine . provin de pe o slz scala . poze la cerere

180 roni
marcelbanu
Kilometri arătați în poză sînt prea mulți față de cîți are mașina mea...
Avînd în vedere că trebuie să caut un „elixir” al tinereții pentru kilometrajul ăla
și mai socotim și transportul, mă gîndesc la o reducere de preț ?
Știu și eu... 120 lei ?
by_pilu
QUOTE(marcelbanu @ 8 Feb 2013, 12:19)
Kilometri arătați în poză sînt prea mulți față de cîți are mașina mea...
Avînd în vedere că trebuie să caut un „elixir” al tinereții pentru kilometrajul ăla
și mai socotim și transportul, mă gîndesc la o reducere de preț ?
Știu și eu... 120 lei ?
*




t gandesti degeaba .. oricum pretul este mai mult decat bun cel afisat de mine .. voi unii traitit in alte timpuri radmasa.gif


se poate inchide . nu se mai vand . sunt prea putine ceasuri de slz modificate .. puneti-va de logan ... INCHIS
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.