Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Aproape orice plastic Renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
catalinbuzdugan
Vand aproape orice plastice de Megane II, Clio Symbol, Laguna si Logan, fabricatie 2002-2010 din dezmembrari. Preturi superaccesibile ca sa scap repede de ele. Disponibil exclusiv telefonic la 0754667985 (sunati dupa ora 20.00 sau pana in 9 dimineata, va rog ca sunt la serviciu pana atunci).

Exemple: fata usa, 70 RON crem, vas stropgel 30 RON, capace de roti aproape perfecte, diverse modele 70 RON, console, elemente de bord, aerisitoare, etc.
aleksanders
inelul de plastic care fixeaza mansonul schimbatorului de viteze - pe negru - ai asa ceva? -al meu are o ureche de fixare rupta
dannygambino
ornament stalp stanga?
R19/16v
Voi vedeti unde scrie DISPONIBIL EXCLUSIV TELEFONIC?
catalinbuzdugan
Da, tata are tot din ce ati enumerat plus ceva plastice de kangoo&traffic asa cum m-ati intrebat pe privat. Folositi va rog contactul telefonic intre orele mentionate (mai ales dupa ora 20.00), ca nu intra pe net foarte des. Avem dezmembrari auto (3 parcuri).

Lista arata asa:

Megane & Laguna 2004-2010 = orice piesa si ieftina si complexa, gen aeroterma 50 RON, cutie de viteze 300 RON, plastice, manere, etc. la preturi de la 10 RON si asa mai departe.
Koleos = orice piesa
Vel Satis 2003 -2005 orice piesa

Alexanders, iti putem da manerul de schimbator cu tot deloc exfoliat inclusiv cu capul de plastic, in 35 de RON. Tot ce inseamna plastice ... nu stiu de la plastice interioare pana la bandouri si alte prostii avem. Suntem specializati pe Renault si le cumparam cu daune, insa nu eu ma ocup personal ci tata, care e 0 la capitolul calculatoare, asa ca se ocupa pe telefon.
Steve From Oradea
Din ce localitate sunteti?
alupsa74
salut

ma intereseaza bandourile de culoare GRI de pe bara fata Laguna 2 faza 1.

bineinteles sa fie in stare buna , sa nu fie zgiriate,sterse sau revopsite ca asa am si eu

multumesc
catalinbuzdugan
Steve. Bucuresti, dar am drumuri frecvente prin tara si ti le pot aduce. Oradea o sa fiu pe 2 februarie de exemplu.

Alupsa, iti dau bara cu totul la pret de bandouri? E pe argintiu.

PS. Efortul meu de a pune numarul de telefon a fost in van nu?
aleksanders
k- ne auzim la un telefon - merci
BZ_07_RFI
Salut,

Se poate suna exclusiv in intervalul orar 22.00-09.00?

Adica nu e deranj daca sunat la 12 noaptea, 1-2 noaptea?

Am un logan argintiu 2012 si acum 2 saptamani a cazut gheata dupa o casa si mi-am gasit oglinda rupda ( am nevoie doar de plasticul acela negru din interiorul oglindei care tine oglinda rabatata)

Sau daca ai o oglinda stanga culoarea Argintiu metalizat la un pret ok

Stima
DariusJ
Pe mine m-ar interesa fete de usi crem de Megane Hatchback. Dar sun maine.

17 Jan 2013, 10:15:
Am sunat acum si mi s-a spus ca am gresit numarul, ca nu este nici un anunt cu numarul asta.
aleksanders
ori este gresit numarul afisat ori este o gluma proasta

asta am gasit eu pe net "vand voucher rabla 2012 ALBA IULIA

Ionel 0754667985"
DariusJ
Exact... Am sunat, omul a spus ca n-are nici un anunt pe Reno.ro.
catalinbuzdugan

BZ_07_RFI
Nu am nimic de Logan, imi pare sincer rau. Crezi ca sunt identice cu cele de pe Clio Symbol nou?

Darius
Vrei pe piele sau pe textil? Vrei complet echipate insemnand usa + geam + macara + fete, sau doar fete? Iti spun de ce te intreb. Pe piele am, dar absolut toate sunt imperfecte. Pe textil am perfecte. Fata de usa include si chestia de plastic crem nu doar partea textila.

aleksanders
Eu p-asta il am trecut la contact pe piese. Iti pot lasa adresa de mail daca e mai convenabil catalin.buzdu pe gmail.com
DariusJ
Mie imi trebuie pe textil, crem, de hatchback, si e ok si doar partea de textil, se poate da jos daca se gauresc niturile. Dar e ok si cu totul daca e prea mult de lucru. Pretul e tot de 70 RON cu totul?

In alta ordine de idei, de ce nu e bun numarul asta? Mi-a raspuns cineva care mi-a spus ca nu are nici un anunt. Asa spune toata lumea de pe forum.

Care e faza?
BZ_07_RFI
Salut,

Se potrivesc si dupa clio,

Am nevoie doar de plasticul din interiorul oglindei, cel care tine oglinda rabatata,

Am nevoie pentru oglinda de pe partea stanga

La ce pret ai?

Ms
adiya
Capac cotiera cu suport butoane incalzire in scaune?
Suport buton activare tempomat?
78_meg
Dupa ce am sunat la numarul de la inceputul topicului si bineinteles cum zice si alti colegi de forum ca este greseala v-am trimis un pm cum ca as avea nevoie de plasticul de la frana de mana dar cu suporti butoane incalzire in scaune nu a-ti binevoit a-mi raspunde,pana la urma acest topic este deschis de batjocora sau cum?
aleksanders
atata vreme cat nu pui un numar valid pe forum nu prezinti incredere - bafta
MonkeyBoy
Pt Clio II, capacul de pe schimbatorul de viteze (cel pe care sunt desenate vitezele).
Mersi.
aur
Capacele bandouri usi fata Clio2 (2001-), eventual cu 1.4 16v?
Axelinooo
Salut
Volan megane 2 din piele pe negru ai?
Dar nuca de la schimbator tot din piele cu 6 trepte

Ms
P.s. Pune un numar valabil
alupsa74
Cred ca ar trebui sa o lasam balta si sa nu ne mai facem iluzii.

Poate are legatura cu farsele lui Buzdugan !!!!

mad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.