Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Orice piesa pentri orice marca/model
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aditza579
Toate produsele noi, sigilate pentru 90% din modelele vandute. Preturi cu 15-20% mai mici decat puteti gasi in magazine sau pe internet. Predare personala in Bucuresti si in imprejurimi. In rest trimit si in tara prin posta dar cu avans. Ma gasiti aici pentru intrebari, pe PM, pe yahoo: iron231@yahoo.com sau la telefon: 0768.643.676.
aditza579
Sus cu piese.
aditza579
Sus cu piesele.
aditza579
Sus cu piesele.
aditza579
Sus cu piesele.
dan condrea
Da si tu ceva exemple de piese si preturi, eventual si poze, ca sa-si faca lumea o idee despre ceea ce vinzi. bafta
sorin1983
filtru polen megane 1 1.6 16v 2002?
aditza579
QUOTE(dan condrea @ 22 Jan 2013, 00:08)
Da si tu ceva exemple de piese si preturi, eventual si poze, ca sa-si faca lumea o idee despre ceea ce vinzi. bafta
*



Orice piesa, nu stau acum sa descarc poze si sa pun preturi. Daca ai nevoie de orice piesa, intrebi.

Sus cu piesele.
aditza579
Sus cu piesele.
Pandeli88
Salut! La ce pret aveti distributia si bucsii bara stabilizatoare pentru megane 2 1.5 dci 2007 74 kw?
CristianMegane2
Salut pret discuri frina fata pentru mercedes sprinter 315 din 2007 multumesc.
aditza579
Aveti PM amandoi.
andrei1976
salut. care sunt preturile reduse ? sincer piesele de la tine sunt mai scumpe ca in magazin . reducere 15-20% din ce? daca piesele sunt mai scumpe ca in magazin. eu am cerut pretul pentru 2 amortizoare fata hyundai accent si sunt mai scumpe cu 15-20% ca in magazin. asta se poate verifica imediat.
Pandeli88
Mersi pentru raspuns! Dar cum spune si andrei1976, ai preturi mai mari ca la magazin.
aditza579
Drum bun catre magazin. Ce v-am dat voua sunt preturile cu care le iau eu. Daca va convine bine, daca nu si mai bine. Duceti-va direct la producatorii de unde le iau eu si le gasiti cu 15-20% mai mari decat vi le dau eu. Numai bine!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.