Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Cui tractare, NU cel pt remorca!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Alexandru Costache
Salut,
Cumpar acel cui care se "infileteaza in bara". Imi trebuie pentru un Renault Scenic 2, insa ma gandesc ca sunt toate la fel megane, laguna, scenic. Ideea e sa fie de la un Renault. Mentionez ca cel de la Logan nu se potriveste, este mai scurt. Are cineva?
ssv
sal am ceva carlige remorcare sunt de la gama renault cel lung este de la scenic 1 dar an 1998
Alexandru Costache
QUOTE(ssv @ 21 Jan 2013, 14:38)
sal am ceva carlige remorcare  sunt de la gama renault cel lung este de la scenic 1 dar an 1998
*



Imi poti da un pret cu cat le dai? De asemenea m-ar interesa daca imi poti spune diametrul, respectiv lungimea la bara, lungimea la partea cu filet pentru a putea face o comparatie cu cel de logan sa imi dau seama daca s-ar potrivi. Ideea e ca cel de Logan e prea scurt, nu ajunge sa se infileteze.
mersi
Diac
Cred ca am si eu unul in plus prin masina. Daca mai ai nevoie spune-mi ca sa ma uit dupa el.
Alexandru Costache
QUOTE(Diac @ 22 Jan 2013, 12:06)
Cred ca am si eu unul in plus prin masina. Daca mai ai nevoie spune-mi ca sa ma uit dupa el.
*



O sa incerc azi sau maine un cui de tractare de la un Megane 2 al unui prieten sa vad daca se potriveste si revin cu informatii. Mersi.
ionutz_87
poate te ajuta asta
0763434883
Alexandru Costache
QUOTE(Alexandru Costache @ 22 Jan 2013, 12:25)
O sa incerc azi sau maine un cui de tractare de la un Megane 2 al unui prieten sa vad daca se potriveste si revin cu informatii. Mersi.
*



Revin cu detalii. Am probat cuiul de tractare de pe megane 2 si se potriveste, asadar asta este ceea ce caut. Atasez si o poza cu el.
Dimensiunile sunt urmatoarele:

Lungime total: 280 mm
Lungime parte filet: 38 mm
Lungime bara + parte filet pana la ureche: 215 mm
Diametru parte filet: 16 mm
Diametru bara : 20 mm
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.