Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] placute inmatriculare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vyp75
Am multe placute de inmatriculare in dublura si vreau sa fac schimb cu cineva interesat, dau una din dubluri la schimb cu alt numar sau cumpar numere orice model, oricare tara..........
townboyxxx
Salut. Colegu'--nu esti singur--si eu sunt colectionar de placute de inmatriculare.Momentan sunt la inceput--dar cu putin ajutor -de ici de colo--(si mai ales noroc) sper sa reusesc sa o "maresc".
Eu colectionez orice fel de placute de inmatriculare-indiferent de tara de origine--bineinteles numerele trebuie sa fie expirate.
Sunt deschis la propuneri si schimburi.
espacern
Pentru oferte de pret PM sau mail.

Placutele de SUA sunt noi.

@+
townboyxxx
@espacern--nu pot trimite mesaj privat inca--aveti mail.
Numai bine.
rss25
eu am de germania vreo 4 dubluri si unul de anglia, le dau doar la schimb pe alte tari.
edug
Salut. Si eu sunt un colectionar de placute. Am mai multe dubluri . Spune-mi te rog ce tematica ai si poate facem schimb. Am placute rosii din tara,si multe alte dubluri .Europa si America
Mult succes!
townboyxxx
@ edug trimite'mi te rog pe mail cateva poze cu ce dubluri ai si poate facem si vreun schimb.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.