[Vand] Renault 9 1.4 1987.Se vinde masina din avatar petru restaurare sau dezmembrare , o vand deoarece vreau sa imi iau alta , masina merge impecabil din punct de vedere mecanic , mci bubite la tinichigerie , mai exact usa dreapta care trebuie schimbata , am schimbat la ea ,discuri de frana ,placute , cilindri de frana spate , mai am o pereche de saboti frana pt cine o ia,radiator mare de R19,radiator habitaclu nou , ii scartaie barile de torsiune nu am reusit sa le fac cica ar trebui schimbate niste bucsi care nu le-am gasit unde sunt (spre rusinea mea) , am mai schimbat furtunele de alimentare tur si retur , motor 1.4 de R19 si cutia la fel, uleiul in ambele au fost schimbate in septembrie , asigurare valabila pana in martie si ITP valabil pana in iunie 2014 , inmatriculata Ro , ofer fiscal ,talon si carte masini pe loc(fiscal doar daca doriti sa o inmatriculati daca nu ramane asa si facem procura pt evitarea taxei) Pret 400 Euro negociabil.Astept oferte la 0784029367 sau id mess sexyvallentino