Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]Dacia sport
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
recinalcol
Vreau sa cumpar o dacia sport,
Starea nu prea ma intereseaza dar cu cat e mai buna,cu atat mai bine.
Astept oferte aici,pe pm sau la mail : recinalcol@yahoo.com
Va rog,fara oferte exagerate de mii de euro.
recinalcol
Up
recinalcol
up
recinalcol
up
veteranull
In ce stare vrei sa fie masina ? Nu ca as avea una de vanzare dar stiu una lasata sa putrezeasca in parcare ..arata jalnic estetic ,nush mecanic cum o fii (probabil nu ff bne ) dar am vazut multe cazuri in care s.au reabilitat masini din stari deplorabile.
recinalcol
As vrea o baza cat de cat buna,mecanic e foarte putin important,oricum se vor schimba multe.
Atat timp cat nu se tine numai in vopsea si pretul este pe masura,e ok.
Daca te poti interesa,as ramane recunoscator wink.gif
Pozele conteaza,pentru ca eu nu pot veni personal sa o vad,o va cumpara altcineva pentru mine.
Deci decid daca se merita sau nu,numai din poze.
veteranull
De dragul tau ca si pasionat de dacii ,si cu ganduri mari se pare ,o sa incerc sa o pozez din ce unghiuri pot .. Asta pt ca e parcata cam in strada biggrin.gif nu sunt sigur ca pot da de proprietar ..poate ma va vedea intr.o zi cineva ca dau tarcoale si va veni la mine si imi va spune : eo sunt proprietarul acestei limuzini smile.gif in rest nu cred ca am cum ..dar am o intrebarica pt tne ..de ce slui ca mecanic nu te intereseaza ?nu ma pricep dar sunt sigur ca nu este totusi asa de usor sa pui pe picioare o sportiva din punctul asta de vedere..chiar crezi ca vei gasi piese si toate cele chiar si in 2013 ?
recinalcol
Mersi mult pentru interes.Da,sant sigur ca voi gasi tot ce am nevoie.
Oricum,motorul va fi altul,tot de dacia da de 1.6 alta cutie de viteze,alt carburator,etc.
Exteriorul ma intereseaza sa fie cat mai aproape de original,cu foarte putine modificari,pentru ca imi place asa cum e,la fel ca actuala mea dacie.Bafta multa si iti multumesc inca o data.
veteranull
a dat in dimineata asta zapada caloomea smile.gif) o s.o pozez peste cateva zile sa se deie zapada jos ca asa nu intelegi nimic din poze :-j
recinalcol
Up
ionutpostolache2000
recinalcol era in spate la marvas o dacie sport mult timp prin parcare ... cred ca o stii cea galben auriu cu geamuri negre vezi daca e de vanzare ..o avea un baiat care era sofer pe la procuratura
recinalcol
O stiu,il stiu si pe baiat,a dat-o asta toamna cu 300 de lei fara sa ma anunte sad.gif(
Mersi oricum.
iulica89
Asta ai vazut'o?

http://www.tocmai.ro/dacia-sport-1400-1986-7885562.html
veteranull
Uite niste poze smile.gif

2 Feb 2013, 21:48:
arata bine aia a ta, iulica ;x;x
recinalcol
Da,cea pusa de Iulica,arata chiar bine.
Am incercat sa iau legatura cu proprietarul prin email,dar nu raspunde,momentan nu sunt in tara.Pacat,ca as fi dat banii imediat.
Am sa mai incerc sa iau legatura cu el.
veteranull mersi mult,pentru poze,la prima vedere nu arata foarte rau,dar daca nu stie nimeni nimic de proprietar...
iulica89
Nu este a mea...Cautam aleatoriu si am dat peste ea...Si eu as fi dat banii...Daca i'as fi avut sad.gif
Ideea era sa o "salveze" careva decat sa ajunga conserva!
veteranull
Intr.una din poze se vede nr de matriculare.. Nu poti da de propietar cu ajutorul acestuia ?:s
veteranull
Mai dai si tu un "anunt valabil" din cand in cand ca nu o sa se mai uite nimeni la anuntul tau .. Sau nu mai este de actualitate ?ai reusit sa.ti cumperi o sportiva biggrin.gif
iulica89
Niciuna nu merita mai mult de 1000 Lei. Cea portocalie are gaurile din aripi si praguri astupate cu scotchi si vopsit peste, fara podea; Cea crem are motorul uzat, rugina nu lipseste si interiorul lasa de dorit...Nu mai mentionez taxa masii sad.gif ...
veteranull
Uite o sportiva care arata bine.. Dar nu stiu cne ii este proprietarull

<span class='edit'>19 Feb 2013, 20:57:</span>
Aceeas masina..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.