Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]VW Passat 2.0i+Gpl 2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mishu999
As dori sa-mi vand masina din dotare.Este vorba despre un Vw Passat 2.0i+Gpl 115cp an fabr 2004 ,184.000 km.
Masina a fost adusa din Germania in septembrie 2012 si se afla intr-o stare absolut impecabila atat interiorul cat si exteriorul.
Ca dotari ar fi:cutie automata(schimba foarte bine,nu are absolut nici o problema)Sirocco Webasto programabil cu telecomanda(raza 1000m) Navigatie,Magazie 6 Cd-uri,Bi-Xenon OEM,Jante 17',Computer de bord MaxiDot,Incalzire scaune,Climatronic,Geamuri electrice F-S,Oglinzi electrice incalzite,Oglinda interioara electrocromatica,Pilot automat,Senzor ploaie, Volan sport imbracat in piele,Proiectoare,Carkit Nokia,si cam astea cred ca ar fi.Sunt primul propietar in tara,cand am adus-o am schimbat uleiul+toate filtrele inclusiv cele de Gpl,
Discurile si placutele de frana toate 4 ATE nu cred ca au mai mult 7-8mii de km.
Masina merge foarte bine atat pe Gpl cat si pe benzina.Instalatia este secventiala marca BRC cu rezervor in locul rotii de rezerva si a fost montata in Germania.
Consum mediu pe Gpl din ce am calculat eu ar fi in jur de 11%.
Pret 4990 euro usor neg.
Tel 0762.633.422
evil_2009
frumoasa masina imi place , dar de ce ai aduso din germania si numai dupa 5 luni o bagi la vanzare ?
velceani
frumoasa masina,
ma cam intriga volanul ala, nu prea isi are locul in masina asta huh.gif

free UP de la mine...
razvan_89
Frumoasa tare masina, bafta la vanzare! blush.gif
mishu999
Multumesc frumos pentru aprecieri!Am primit masina de servici si o folosesc din ce in ce mai rar.am vrut sa i.o dau lui tata dar nu se intelege deloc cu aceasta cutie automata.deci in principiu as accepta si unele schimburi cu cutie manuala.
mishu999
Valabil!
mishu999
UP!
mishu999
Valabil!Accept unele schimburi
bogdan.stavar
schimbi cu un ford focus 2 break model ghia 1,6 diesel?
mishu999
Frumos fordul dar as dori o masina din aceeasi clasa cu passatul
Accept schimb cu laguna II facelift.
bogdan.stavar
ce diferenta imi oferi cu masina mea?

http://www.reno.ro/-VAND-RENAULT-LAGUNA-2-...FT-t254661.html
mishu999
Multumesc de oferta dar caut ceva cutie manuala.Am scris mai sus de ce.Spor la vanzare,ai o masina foarte frumoasa!
mishu999
UP!

2 Feb 2013, 21:31:
Up!

3 Feb 2013, 11:36:
Up
mishu999
Valabil!
mishu999
Valabil!
mishu999
Anunt valabil
mishu999
Up
mishu999
Valabil!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.