Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane, Lux Dynamique - 1.6 (2004)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Razor
Vand Renault Megane Lux Dynamique (2004) achizitionat personal din Germania la 20.000km si folosita 70% la drumuri externe in weekend sau concediu. In prezent masina are 76.000km

Masina e in stare impecabila, la fiecare spalare fiind aplicat tratament cu ceara pe exterior si in interior creme pentru plastice si piele. Tinuta in garaj incalzit. Nu s-a fumat in masina niciodata.

Reviziile facute doar la reprezentanta in Ungaria, distributia(full SKF) schimbata la 60.000km. Pe faruri, proiectoare si arcele aripilor spate este aplicata folie transparenta de protectie.

Cauciucurile de vara sunt foarte putin uzate, achizitionate in mai 2011, iar in pret e inclus si un set de cauciucuri de iarna Dunlop Wintersport uzate 30-40%

Dotari:
- ESP
- ABS
- xenon
- scaune incalzite
- clima automata
- ...

Pret: 5500 EURO neg.

Mai multe detalii despre masina la: 0745252113
Razor
Taxa nu mai trebuie achitata intru-cat nu am recuperat-o.
Razor
Update de pret 5200 neg. pentru o masina impecabila.
Razor
Bonus consumabile de revizie smile.gif
Razor
Update pret: 4900 EURO !!!
Razor
4800 EURO
Merced
Arata excelent! O masina foarte frumoasa. Spor la vanzare!
Razor
Multumesc, din pacate vad ca piata nu e de aceeasi parere smile.gif
soryngs
Pare o masina super-intretinuta, din pacate ti-as recomanda sa tii masina datorita faptului ca marea majoritatea a celor care achizitioneaza masini in perioada asta cauta pret minim la calitate "exagerata". Si eu am un Megane Privilege din 2005 sedan si am renuntat sa il mai vand tocmai pentru faptul ca in piata nu se face distinctie la pret intre o masina intretinuta cum trebuie si o teapa.

Anyway..spor la vanzare si un implicit UP de la mine !
Razor
Multumesc mult pentru aprecieri.

Legat de piata auto din RO, cam asa e, toata lumea vrea masina la pret de nimic cat mai noua, dotata, ... insa nimeni nu se uita ca masina aia poate a fost dauna totala. Mai astept, in speranta ca voi gasi pe cineva care isi doreste o masina in care sa bage doar benzina smile.gif

Iar in caz ca te razgandesti cu masina, bafta si tie la vanzare!
Razor
UP
Razor
Up!
Razor
Update de pret: 4700 Euro

O masina impecabila, pentru pretentiosi.
Razor
Up
Razor
Up
Razor
Up

19 Mar 2013, 16:13:
Ofer varianta achizitionarii masinii cu jantele + cauciucurile de iarna la un pret cu ~400 EURO mai mic.
Razor
vandut, se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.