Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]piese pentru dacia 1310 berlina din 2003
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
bn96alx
[vand]orice piesa pentru dacia 1310 berlina din 2003 pe injectie
pentru detalii contactati-ma la id s_alex_96 sau la telefon 0754335490
lalucri
Pret pentru huse, etrier dreapta sau pereche, pompa de frana, cilindru frana dreapta spate si oglinda dreapta.
bn96alx
ti le dau toate :etrier dreapta si stanga,pompa de frana,cilindru frana spate dreapta si stanga si ambele oglinzi cu 200 ron toate ....... daca vrei contacteazama



lalucri
Am gasit ce cautam, aici in Dolj. Bafta la vanzare!
catageo
Centurile in ce stare sunt? un pret?
ydaniel
Sistemul vacuumatic de la incalzire functioneaza?Adica comanda+furtunelele.
fullhouse
Fa-mi te rog un pret pentru instalatia de recuperare a vaporilor, adica: canistra carbon+suportul ei ; electrovalva ; furtun de la electrovalva la corpul clapeta ; furtun de la rezervor la canistra ; furtun de la canistra la electrovalva ; gatul metalic cu acel mic stut, de umplere a rezervorului. Am pus 2 poze ptr exemplificare
[attachmentid=1627866879] [attachmentid=1627866880]
nyky
Spune.mi si mie un pret pt urmatoarele daca le mai ai : injectorul plus arcul cu membrana de la regulatorul de presiune, sonda lambda daca e in stare buna si din interior capacul de la torpedou. Ms.
bn96alx
catageo centruriile sunt in stare buna ti le dau cu 50 ron toate 4 si fata si spate
GrigoreVictor89
sunt interesat de cutiea de viteze. un pret?
bn96alx
cutia de viteze 200 ron
bibelu
ambele aripi fata in ce stare sunt si eu un pret dak se poate?
tynn
Canistra de carbon si electrovalva le mai ai?
novice57
Stare si pret cele 2 scaune fata te rog. Ms.
ct-03-tvy
Bloc climatizare(sistemul de reglaj cu butoane ,capsule vacumatice etc),aeroterma te rog un pret. !
pojarel18
Un pret pentru plasticele ce vin in interior la praguri din poza 4 te rog.... Esti din Bistrita?
bn96alx
starea scaunelor este buna dar le dau numai toate 4(scaune+banchete)pret 160 toate

10 Feb 2013, 16:19:
plasicele ce vin la praguri sunt bune pret 30 ron toate si sunt din bistrita

10 Feb 2013, 16:20:
Bloc climatizare(sistemul de reglaj cu butoane ,capsule vacumatice etc),aeroterma sunt promise la un baiat ...... sa vad dak i le mai trebuie dak nu iti spun

10 Feb 2013, 16:21:
Canistra de carbon si electrovalva le mai am
lalucri
un pret pentru pompa de frana se poate? Ms! Trimiti prin posta?
catageo
QUOTE(bn96alx @ 6 Feb 2013, 12:01)
catageo centruriile sunt in stare buna ti le dau cu 50 ron toate 4 si fata si spate
*



Un pret la alternator la pachet cu centurile? (am vb la telefon)
cata_unu1
Pompa de frana? Cu tot cu tulumba , bidon .
adyytzu
Cati km are motorul? Un pret pentru chiuloasa echipata + pompa de apa?
bn96alx
cataogeo pretul pentru alternator si pentru centuri este de 100 ron


11 Feb 2013, 18:31:
niste poze

11 Feb 2013, 18:35:
50 de lei pompa de frana trimit si prin posta
sorinlupu
m-ar interesa butonul negru din stanga volanului de ceata spate si butucii yala usa daca le mai ai?
pojarel18
Saptamana asta te voi contacta in legatura cu acele plasticuri. Daca preferi o anumita zi sa imi spui.

Si inca ceva......plasticul acela ce vine pe bord la tabloul de sigurante il dai separat?.....sau doar impreuna cu bordul?
bn96alx
butucii la usi ii mai am doar cei de pe partae dreapta(nu cea cu volanul)

12 Feb 2013, 19:22:
alte piese
sorinlupu
si butonul?
bn96alx
adyytzu motoru are 100 de mii chiuloasa si pompa de apa 150 ron

13 Feb 2013, 13:34:
rezervor fara pompa de benizina 100 ron
bn96alx
alte piese ......dak va intereseaza lasati un mesaj
Lde 2100
Planetarele la ce pret sunt?
ionutz_87
din cele 6 butoane din bord cate sunt functionale?
bn96alx
100 ron planetarele ambele

17 Feb 2013, 12:11:
dintre cele 6 butoane doar 1 functiona(dezaburirea luneta)dar se pot folosi toate
fullhouse
Vreau sa stiu starea celor 2 table pe care le-am subliniat in poza, au fost afectate de accident? Un pret pentru cele 2? M-ar mai interesa dintre table capota motor si o aripa stanga fata, dar alea vad ca sunt indoite.
[attachmentid=1627869691]
Daca portfuzeta stanga e in stare buna si n-a fost lovita, si cotele interioare de la rulmenti sunt ok si nu au chernere, ma intereseaza si aia.
bn96alx
"cele 2 table"care le-ai subliniat in poza sunt in stare buna,nu au fost lovite de la accident pret 60ron

capota este indoita si aripa stanga numai umpic este infunundata dar putin de tot iti fac o poza sa vezi

de portfuzete inca nu stiu in ce stare sunt ma uit si iti spun
fullhouse
Pune o poza te rog si cu fetele de usi fata, manerele de la macara geam. Cartoanele mele sunt cam indoite, si le-as schimba. Am pe cineva care le-ar putea ridica din Bistrita, daca mai adunam ceva maruntisuri, si mai negociem la pret tongue.gif
bn96alx
fetele de usi le-am dat
bn96alx
capota porbagaj
5 jante cu cauciucuri de vara +2 cauciucuri de iarna aproape noi
instalatie electrica spate
bn96alx
fullhouse nu mai vrei cele 2 table care leai subliniat in poza????
fullhouse
Ma intereseaza tabele alea, te sun zilele astea ca am drum vineri prin zona bistrita si poate-ti fac o vizita.
bn96alx
ok
bn96alx
up!
bn96alx
up
bn96alx
up
sandor406
salut, un pret pentru pompa frana(este fara probleme nu? nu scapa, face presiune buna? aveai frane bune?) si pt tot sistemul ala, instalatia de recuperare a vaporilor, adica: canistra carbon+suportul ei ; electrovalva ; furtun de la electrovalva la corpul clapeta ; furtun de la rezervor la canistra ; furtun de la canistra la electrovalva ; gatul metalic cu acel mic stut, de umplere a rezervorului.a mai intrebat cineva aici,userul fuilhouse a pus si 2 poze,...ah, si sonda lambda !astept raspuns,salut
iulianv
salut,

ai PM
payty
aripile fata mai sunt?

sandor406
iulian, veyi ca miai trimis mie pm nu a cui is piesele, salut
bn96alx
nu am pm
am doar aripa fata stanga

pompa de frana o mai am (prindea bine frana), canistra de carbon cu electrovalva o mai am ,si sonda lambda o mai am dar furunele de care ai zs tu si alea le am dar nu mai stiu exact care sunt ca toate le-am pus la olalta cu celelte furtune si nu le mai stiu
payty
poti pune o poza cu ea?

are defecte.lovituri?

si ma mai intereseaza daca mai ai radiatorul, si la ce pret.

bn96alx
poze cu aripa nu am in detaliu.dak vrei neaparat iti fac
radiatoru il mai am
payty
pai daca aripa e ok, ma intereseaza sa o cumpar. adica nu ma intereseaza vopseaua cum e, dar sa nu fie lovita sau ruginita.

zi-mi un pret pt aripa si radiator (separat).

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.