Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Clio
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
remesh
masina a fost prezentata un pic in jurnalul de bord.
http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=180915&hl=

In prezent are vreo 90.000 km - 100% reali. Masina arata si functioneaza foarte bine. Pretul este negociabil (sincer nici nu stiu care ar fi pretul real - insa nu se vinde sub pretul pietei ). Este o masina foarte buna fara pic de rugina care mai merge ani buni.

fabricat in nov 2000 , a avut 2 proprietari , amandoi oameni seriosi ( profesori universitari - colegi ), la primul masina a stat pana in 2004 cumuland 40.000 km, iar la al doilea pana in momentul in care am achizitionat-o eu, adica martie 2010, avand 67.200 km. Km sunt 100% reali dovediti cu facturi , carte service, stampile etc, din momentul iesirii autoturismului din poarte dealer-ului si pana in prezent. Nu a suferit nici o avarie, si inafara de revizii nu s-a intervenit semnificativ la masina.
L-a momentul achizitiei (in 2010 )masina nu avea nici o modificare fiind asa cum a lasat-o producatorul. Momentan la masina s-au adus cateva upgrade-uri : alarma, un cd-player panasonic cu usb, boxe pe spate Hertz, fata in usi pioneer + tweetere in bord , folie omologata RAR pe spate, deflectoare de aer, niste autocolante ( de la colegul @ Turturel ), suporti de nr. personalizati (de la colegul @ Helicat). Cuaciucuri vara + iarna.
Dotari de fabrica :AC, servo, geamuri electrice fata.

0768604377. Doar de vanzare fara nici un fel de schimburi. Pret 10.000 ron neg.
Poze sunt atasate in jurnal
Victoras2001
Si care-i pretul pietei? Ca sa stim cat vrei pe ea.

PS. Pune un pret oarecare, altfel iti rad astia anuntul.
Aia e vopsea de 13 ani? Atat de lucioasa? blink.gif Sau a fost polishata?
remesh
am pus si un pret. Pozele au fost facute acum vreun an dupa ce am spalat-o. Nu cred ca a fost polishata (cel putin eu unu nu am polishat-o nici o data)
Victoras2001
Daca o vinzi maine, ce taxa e in vigoare? Si ce valoare are?
remesh
QUOTE(Victoras2001 @ 7 Feb 2013, 10:49)
Daca o vinzi maine, ce taxa e in vigoare? Si ce valoare are?
*



nu stiu, nu m-am interesat. Poate ne ajuta si pe noi cineva care stie sigur,
remesh
UP!!!
remesh
UP!!!
remesh
UP!!!
cmandrei
Redeschis la cerere.
remesh
Din nou la vanzare masina din semnatura. Taxa nu este platita, cred ca este in jur de 500 de euro. Pretul masinii este 1800 euro.
Arata si functioneaza impecabil, in urma cu circa 1500 Km s-au schimbat kit-ul de distributie, bucsi, pivoti + 1 suport la motor. Revizie instalatie AC, baterie de circa 6 luni Varta. circa 105.000 km
remesh
UP!!!
remesh
1700 Euro usor negociabil!
remesh
pret negociabil!!!
remesh
UP!!!
remesh
UP!!!
remesh
UP!!!
remesh
UP!!!
remesh
UP!!!
remesh
UP!!!
cmandrei
Redeschis la cerere.
M.C.
Kilometri,pret,poze cu starea actuala?
mushu
smile.gif Salut, m-ar fi interesat si pe mine masina astept un PM cu detaliile despre ea.
Multumesc
remesh
Km actuali 131.000 , revizii la zi, roti vara, roti iarna. Preț 6000 lei ușor negociabil. Voi reveni cu poze.
remesh
Accept schimb cu Megane sau Laguna după 2007.
remesh
UP!
remesh
Doar de vanzare. Masina are toate reviziile la zi, roti vara, roti iarna, nu necesita nicio investitie.
remesh
1300 euro
M.C.
Ai promis niste poze.Daca nu le pui,va fi cam greu sa o dai.....
AR-18-MOS
Ca la matrimoniale adica, se vede cine cunoaste. 04.gif
remesh
S-a vândut, se poate închide. Mulțumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.