Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
jayhova
Se vinde Dacia Solenza Clima an 2004 .Are instalatie de gaz secventiala omologata, aer conditionat, geamuri electrice, jante de tabla cu anvelope de iarna + jante Al cu anvelope de vara. Uch Logan+Chei,distributie schimbata recent, amortizoare spate noi , bielete directie+ capete bara noi. Masina are vopseaua originala-verde metalizat. Nu prezinta rugina.

Necesita inlocuirea amortizoarelor fata.
Pret 1600eu.


Numar telefon:
0736618331 - 0344229194


Revin cu poze cu masina spalata.

9 Feb 2013, 17:34:
Si spalata:

9 Feb 2013, 20:21:
up...


9 Feb 2013, 20:22:
up

10 Feb 2013, 09:48:
up...
jayhova
up...
Lord Hades
pt masina asta trebuie platita taxa de timbru verde sau ce mizerie o fi ... ai idee cam cat face?
jayhova
QUOTE(Lord Hades @ 11 Feb 2013, 19:30)
pt masina asta trebuie platita taxa de timbru verde sau ce mizerie o fi ... ai idee cam cat face?
*



Sa iti spun sincer nu stiu.
Din cate vad in acest articol inca nu s-a votat: http://www.4tuning.ro/taxa-auto/valoarea-t...2013-17256.html

http://www.mondonews.ro/TAXA-AUTO-2013-TIM...u+id-48816.html
Lord Hades
hmm ... daca nu ar fi nimic de platit m-ar bate un gand ... daca ai drum prin Bv poate stabilim o intrevedere. Da-mi te rog un mesaj cu o oferta de pret. Nu dispun de 1600 euro. Multumesc.
jayhova
QUOTE(Lord Hades @ 12 Feb 2013, 21:11)
hmm ... daca nu ar fi nimic de platit m-ar bate un gand ... daca ai drum prin Bv poate stabilim o intrevedere. Da-mi te rog un mesaj cu o oferta de pret. Nu dispun de 1600 euro. Multumesc.
*


Ca sa fiu sigur de taxa voi intreba si pe la RAR ca oricum trebuie sa ii fac ITP-ul.

De ce suma dispui?
jayhova
Up inca valabil
jayhova
UP....
Masina va primi saptamana viitoare amortizoare noi si va face ITP-ul.


17 Feb 2013, 12:10:
Inca valabil.....
Lord Hades
pai as fi dispus cam de 1300 euro. Doar ca intre timp am discutat cu sotia si ea insista pt Sandero ... asa ca strang cureaua si renunt la oferta matale.

Dar spor la vanzare biggrin.gif
jayhova
QUOTE(Lord Hades @ 17 Feb 2013, 12:49)
pai as fi dispus cam de 1300 euro. Doar ca intre timp am discutat cu sotia si ea insista pt Sandero ... asa ca strang cureaua si renunt la oferta matale.

Dar spor la vanzare biggrin.gif
*



multumesc,
xibon
Ar fi bine sa pui si ce km are.Toata cele bune si multa bafta!
jayhova
QUOTE(xibon @ 17 Feb 2013, 23:42)
Ar fi bine sa pui si ce km are.Toata cele bune si multa bafta!
*



Scuzele mele, are 144k.
jayhova
up...inca valabil
jayhova

up...inca valabil

jayhova
UP inca la vanzare, masina a primit amortizoare noi Bilstein.
jayhova
up.....
jayhova

Up..... valavil si pentru schimburi cu alte auto.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.