Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] FETE DE USI PH2 LOGAN / SANDERO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
TM80MAT
Asa cum spune si titlul, vand un set de fete usi PH2. Pachetul contine fetele de usi fata si spate, manerele pentru deschiderea usilor, cele 4 manivele pentru geamuri, cele doua inele de la reglajul manual al oglinzilor, capacele pentru boxe, ornamentele de la butonul de inchis/deschis ale usilor. Toate sunt prezente in poze.
Toate 4 au gauri pentru geamuri manuale.

Masina a fost implicata intr-un accident, lovitura fiind in usa soferului. Dupa cum se poate vedea si in poze, respectiva fata de usa fiind mai deteriorata. Unde s-a indoit plasticul, s-a albit putin. Iar buzunarul a fost desprins in partea de jos . El a fost facut/reparat .

Pretul unei fete de usi ph 2 in reprezentante/ magazine auto este de circa 900 ron/ bucata . fara manere , grile pt boxe si celelalte acesorii .

Fetele de usi sunt ale unui prieten .

Pret : 600 RON
Pt detalii : 0734 697 166
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
ANUNT VALABIL .
TM80MAT
ANUNT VALABIL
meceveu
Nu a reusit Cristi,si o incerci tu? oricum 600 e prea mult,sint baieti care le dau la 400,dar e dreptul tau sa ceri cit vrei.
TM80MAT
Deacord cu tine meceveu. Incercarea moarte nu are . Stie si Cristi cat costa o bucata . Singur sa convins . 900 ron e o singura bucata , fara manere , fara grile pentru difuzoare . Poti sa te duci la orice dealer / reprezentanta sa intrebi . Eu am ramas socat cand am vazut . 32 de mil toate 4 . Deoarece cele spate sunt mai ieftine ca nu au manere . Asa mi sa zis la reprezentanta .

Mie personal nu mi se pare mult 600 ron fata de 32 mil ( 3200 ron ) . Chiar si daca sunt second . Asta e parerea mea . Fiecare are o parere si trebuie acceptata .
TM80MAT
ANUNT VALABIL
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
Anunt valabil .
TM80MAT
PRET NOU : 500 RON . URGENT .

Anunt valabil .
TM80MAT
Anunt valabil .
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
Pret nou : 450 Ron
TM80MAT
Anunt valabil .
TM80MAT
Anunt valabil .
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
anunt valabil
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
400 ron + taxe .
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
Anunt valabil
darius82
Se pot monta pe ph1?
razvanamza
nu ati reusit la forumul dedicat si incercati si aici? cu 500 am ratat ocazie de fete de usi perfecte, negaurite, nelovite.
darius82
Razvan, despre ce forum dedicat e vorba? Poti sa pui un link?

Multumesc
TM80MAT
Anunt valabil .
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
ANUNT VALABIL
TM80MAT
ANUNT VALABIL .
TM80MAT
ANUNT VALABIL
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
ANUNT VALABIL

23 Jun 2013, 14:01:
UPDATE : 350 RON + taxe URGENT .
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
ANUNT VALABIL
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
Anunt valabil
TM80MAT
ANUNT VALABIL .
TM80MAT
Anunt Valabil . Nimeni nu e doritor de un look nou ?
razvanamza
ti le iau cu 200 de lei, daca vrei. Nu mai mult, ca e lovita fix usa soferului. daca era lovita usa din spate, m-ar fi durut in 14. dar dat fiind ca folosesc doar eu masina, imi va sta pe creier mai mult decat usile stock de ph1, dar care sunt intregi.
TM80MAT
Fara suparare Razvan , dar pretul oferit de tine e prostitutie curata . Panoul fata , nu prezinta defecte . a fost si pus de proba pe masina lui Cristi Streulea . Nu sunt a mele si nici a lui Cristi . Fetele de usi sunt la Cristi in pod . Sunt numa bune de pus pe masina . Daca esti extrem de perfectionist , poti sa le vopsesti doar cele pe fata si o sa fie ca noi . Nu sunt deformate . Cand sau pus pe masina lui Cristi , stateau brici . Plus ca un singur panou este aproximativ 900 ron fara accesorii ( sita boxe si manere ) in orice magazin auto . Poti sa te interesezi . Nu sunt ale mele si nu decid eu . Ultimul pret este cel afisat de sus . Numa bine .


ANUNT VALABIL .
TM80MAT
ANUNT VALABIL
razvanamza
pe praful asta, si 200 e mult. iar daca sunt asaaa frumoase de ce nu le-a pastrat cristi? e lovita exact usa soferului. daca era oricare alta nu aveam nici un bai.
TM80MAT
ANUNT VALABIL
TM80MAT
ANUNT VALABIL
TM80MAT
ANUNT VALABIL .
TM80MAT
ANUNT VALABIL .
TM80MAT
ANUNT VALABIL .
TM80MAT
Anunt valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.