Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Volkswagen Touareg V6 3.0 tdi, automat
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
blual
Vand Volkswagen Touareg, Motor 3.0 tdi V6, automata, fabricatie 2008, stare exceptionala, primul proprietar, cumparata de la Porsche Romania. Masina a fost utilizata numai pentru concedii in afara, are carte service numai la reprezentanta.

Suspensie pneumatica reglabila + pachet de drumuri grele; Pachet crom; Sistem telefon wireless incorporat; Computer bord display touchscreen RNS 510 (navigatie+ media center + camera video reverse);Clima bi-zona; sistem DIN Audio 10+1;Faruri bi-xenon adaptive cu functie cornering; Coming/ Leaving home; Scaune electrice incalzite;Oglinzi heliomate incalzite rabatabile electric; Senzori ploaie/ lumina;Pilot automat;Eleron transversal cu bec stop;proiectoare
2 seturi anvelope pe 18’ (vara + iarna), jante 18' originale VW + set jante 20' originale VW (Ayers Rock)

Pentru orice informatii va stau la dispozitie: 0728.557.421

Pret 24.500 EUR

Masina vine inclusiv cu jante pe 20' Ayers Rock originale Volkswagen

blual
up, masina merita vazuta...garantat!
blual
up again 24.500 EUR, masina este impecabila din toate punctele de vedere.
blual
up din nou.....nimeni? nici o oferta?
dumitrescuandrei
cati km are?
b76bgaarh
poza din noiembrie 2011?
Eu Alex
In fata la Midocar Service pe Splaiul Independentei? hmmmm
In fine, e frumoasa si ingrijita! Spor la vanzare
blual
@ dumitrescuandrei - Masina are 84.000 km in prezent.

@ b76bgaarh - Pozele au fost realizate intr-adevar in noiembrie 2011. Atunci avea 73.000 Km (cum se vede si in poze) iar acum are 84.000 km (arata exact la fel - impecabila). Este o masina care nu prea a fost folosita, fiind utilizata in proportie de 90% la concedii prin strainatate.
Proprietarul mai are si o Toyota Hilux din 2008 dar si masina de servici, motiv pentru care nu mai utilizeaza Touaregul aproape deloc.

@ Eu Alex - Dap, in fata la Midocar pe Splai (la showroom nu la service) deoarece proprietarul (unicul si singurul de pana acum), care este fratele meu, doreste sa isi achizitioneze un VW Multivan (numarul de urmasi este deja 3 si urmeaza sa creasca smile.gif) iar spatiul din Touareg nu prea se preteaza la o familie asa numeroasa.
A avut Multivan-ul in test drive acasa vre-o doua zile si clar este masina ideala pentru o familie numeroasa ca asta.

Pentru orice detalii va stau la dispozitie.
Eu Alex
Sa-ti traiasca si sa-i traiasca!!!
spor la vanzare
blual
Multumesc frumos!
Sa fie!
blual
Up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.