Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
speedman
De vanzare un set de jante Nervasport cu anvelope de vara Continental (205/50/r17) care mai pot fi folosite cel putin 3-4 sezoane.
Jantele nu sunt strambe sau sudate, iar anvelopele se afla, de asemenea, intr o stare foarte buna.
Una dintre jante nu are capacelul din mijloc cu sigla Renault.
Fotografii voi pune zilele urmatoare...
Sunt interesat si de un schimb cu jante OZ GT superturismo sau superturismo WRC.
Pretul este de 285 de euro discutabil.
Contact p.m. sau forum
Nu trimit in tara, doar cu livrare personala in Bucuresti.
DariusJ
Pret doar pentru anvelope?
speedman
Ai p.m.
speedman
Valabil 270 de euro
speedman
Se poate inchide.
speedman
Valabil...
nu mai sunt interesat de schimburi, mi am luat jante OZ superturismo GT pe 16...
doar pentru vanzare - jante Nervasport plus anvelope in stare buna, pret nou 250 euro usor discutabil.
Nu trimit prin curier, predare personala in Bucuresti sau imprejurimi.
MIRCAT
AI promis niste poze....daca se poate!
dandutulescu
Cristi,dacă erau bune drumurile in Dambovita eu ți-le cumpărăm.
speedman
[attachmentid=1627872702] [attachmentid=1627872703] [attachmentid=1627872704] [attachmentid=1627872705] [attachmentid=1627872706] [attachmentid=1627872707] [attachmentid=1627872708] [attachmentid=1627872709] [attachmentid=1627872710] Dane, pot sa ti le pastrez... poate vor repara drumurile, cine stie... smile.gif
Fotografii am putut face doar la 2 jante deoarece le am depozitate in 2 locatii diferite..., dar zilele urmatoare voi face si la celelalte 2. Jantele au urme de folosire, mici zgarieturi...
foto:
3 anvelope au dot 07, iar una 05....toate 4 arata foarte bine si nu prezinta semmne de imbatranire...nu am si prezoane de vanzare, doar ce am specificat
speedman
Valabil, 245 de euro discutabil.
speedman
Valabil, schimb si cu jante pe 16 model Curacao cu anvelope in stare buna (sa arate macar ca ale mele) sau cu jante OZ pe 15, eventual pe 16 (fara anvelope). Pot oferi si diferenta daca este cazul.
Valabil doar pentru Bucuresti sau imprejurimi.
speedman
240 e discutabil sau schimb cu jante model Curacao in stare buna, OZ pe 15.... pot oferi diferenta
speedman
Valabil, jante plus anvelope bune aproape moka.
Rog nu va inghesuiti.
Sosocj
pe megane 2.1 hatch merg fara nicio modificare? nu v-ati razgandit cu trimiterea in tara? cu alt model de jante nu va intereseaza schimb?
robert84
Salut iti cumpar eu jantele , uite nr meu 0767900040 Robert
speedman
Sa le stapanesti fara probleme, Robert84!
Se poate inchide, multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.