Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]vand renault laguna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bitzayo
Revine la vanzare masinuta...este vorba de o laguna 1 ph2 fab 1999,motor 1.6 16v-107cp,euro3,ca optiuni are 2 geamuri el,2 airbag-uri,aer conditionat,senzori parcare,jante aliaj pe 15".
Este inmatriculata in luna mai 2012(nu a fost recuperata taxa-am inteles ca acum se cere actul doveditor,deci pot oferii acest act).pretul este de 2200 euro neg!
CYP VFS
Faina masina si ingrijita, spor la vanzare, un up din partea mea.
bitzayo
ms frumos pt apreciere..
gsalexandru
Cati km reali are masina?
bitzayo
nr km intotdeauna cred ca or sa fie o problema biggrin.gif ...eu am in bord 205.000..nu stiu ce sa zic daca sunt reali sau nu..tinand cont ca e din 99 masina..baiatul care a adus-o din olanda e prieten cu mine..zice ca nu a dat km inapoi..eu am cartea service a masinii cat a fost in garantie(pana la 60.000 parca) restul nu stiu! nu vreau sa intru in polemica cu nimeni ca sunt sau nu reali,eu stiu doar ca masina nu mananca ulei,merge perfect,nu am schimbat nimic la ea decat consumabile in rest...nimic smile.gif


Pe distributie e marcat nr km cand s-a schimbat ..160.000 acum am 205.000 deci,probabil aia sa fie km
Andyno
foarte, foarte frumoasa ! merita pretul !! daca mai avem 700 euro veneam sa o vad si eu !
bitzayo
te astept sa ii strangi..nu ma grabesc sa o vand tongue.gif
bitzayo
valabil..smile.gif

26 Feb 2013, 17:16:
up
bitzayo
uppppp
bitzayo
up
bitzayo
up
bitzayo
up
bitzayo
up
bitzayo
inca valabil..smile.gif
bitzayo
up
bitzayo
valabil..nu vrea nimeni o laguna frumoasa? biggrin.gif
bitzayo
inca la vanzare sad.gif

14 Mar 2013, 19:41:
up
bitzayo
up
bitzayo
up
bitzayo
UP
bitzayo
upppppp

21 Mar 2013, 20:02:
up
bitzayo
up
Andyno
salut..mai ai masina ? fac rost de cash biggrin.gif cam ce consum ai la ea?
bitzayo
salut..o mai am..nu ti-am zis ca nu ma grabesc?consumul ..nu stiu ce sa zic..9-10 in oras...depinde cum mergi cu ea..vii...o vezi...o probezi..si daca iti place..o cumperi..daca nu nu ! tongue.gif
bitzayo
up
Andyno
ai probleme cu rugina la oalele din spate? ca am vazut unele ruginite destul de rau acolo.
eu fac rost de cash in mai...daca o mai ai vin sa o vad si eu. Si daca imi place batem palma.
Pretul este ok. Mai ramane sa i bag si gpl.

Mai ai niste poze cu masina sa mi dai pe mail?
bitzayo
rugina nu are..poze..alea sunt toate...lasa-mi un id de mess..si vorbim pe net cand ai timp..toate detaliile..
bitzayo
up
bitzayo
up
bitzayo
uppp
bitzayo
upp
bitzayo
up
bitzayo
up

12 Apr 2013, 12:47:
up
bitzayo
up
bitzayo
up
bitzayo
up
bitzayo
up
bitzayo
up
bitzayo
up
bitzayo
up
bitzayo
up
bitzayo
upp
bitzayo
up
bitzayo
up
bitzayo
2000 euro neg..
bitzayo
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.