Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 roti 185/60 R 14 de vara
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
betamax
Rotile sunt echilibrate, gata de a fi montate. Jante originale Reno. Gumele sunt cele din titlu, DOT 2012, rulate vara trecuta aprox 6000 km. Nu mai am nevoie de ele pentru ca la Rx4 am alte dimensiuni.

Pret 800 lei fix.

[attachmentid=1627870838] [attachmentid=1627870839] [attachmentid=1627870840]
Sudsemnatu
m-ar interesa gumele pe mine-ideal ar fi 2 gume, nu am ce face cu jantele.
Daca un coleg vrea jantele...si 2 gume..daca nu le iau pe toate 4.
Cat ceri pe ele/?

mersi mult
betamax
Pretul e batut in cuie. Daca apare (sau gasesti tu) pe cineva care vrea jantele, no problem. Va intelegeti voi cum repartizati cheltuielile.
Sudsemnatu
Nici nu ti-am cerut sa lasi ceva la pret...eu m-am oferit sa iau 2 gume. As lua si jantele dar nu se potrivesc.
Daca vrea cineva sa ia jantele, foarte bine, daca nu..da-le cu totul.
Ne ajutam reciproc, de aia am postat.
betamax
Te-am inteles din prima, dar pentru mine e o complicatie (si o cheltuiala) in plus daca m-as apuca sa dau jos gumele. Plus ca s-ar lungi (in timp) operatia... .
Sudsemnatu
sunt 5.5j et 36? de pe ce sunt?
betamax
Cred ca ET-ul e mai mare (43). Rotile au fost vara trecuta pe un Megane Scenic 1.
betamax
Roti pt. Megane/Clio.
betamax
tup !
betamax
Se pare ca toata lumea are gume bune. Poate apare totusi vreun necajit.
betamax
DOT 2012 !
Costi.88
Cat vrei pe cele 4 gume ? Ma intereseaza doar gumele, nu am ce face cu jantele. Sunt din Pitesti
betamax
Deocamdata nu le despart. Informativ, as zice 500 lei gumele si 400 lei tablele (originale reno).
betamax
Still...
Revin cu precizari: ET-ul este 36, latimea J 5,5 . Cel care semna din sud avea dreptate.
betamax
Volubil...
betamax
Recapitulare: 175/60 R 14, DOT 2012, ET 36, J 5,5 .
betamax
Imi cer scuze, gumele sunt 185/60 R 14. Inca valabil.
pintea89
si pe mine m-ar interesa doar anvelopele...mi-am luat jante de aliaj si pe cele de tabla am de iarna...
betamax
Pentru anvelope am deja un client (nu ca ar strica inca unu'). Eu am cautat juma' de an jante, in Bucuresti si Pitesti, pana sa gasesc. Pana am primit un pont despre un loc (in zona Mioveni) si n-am putut negocia nimic. 400 lei scurt. Acum cum dracu' nu-i mai trebuie nimanui jante ?
betamax
Sau doar jantele, 400 lei.
betamax
Valabil.
betamax
Sut.
betamax
Hopa sus.
betamax
up
betamax
zdup!
betamax
up
betamax
up
betamax
up
animax20000
salut.se potrivesc pe un renault symbol 2007?ma intereseaza sa le iau..si u pret final...multumesc
betamax
Probabil ca se potrivesc, ar trebui sa stii mai bine ca mine, eu am pus toate datele.
Pretul final este egal sau mai mare ca cel initial ( ca incep sa ma plictisesc si nu sunt - inca - muritor de foame ). DOT 2012.
Numai bune.
betamax
Tup !
betamax
DOT 2012
betamax
...

5 Apr 2013, 13:41:
Roti echilibrate.
betamax
up
betamax
up.
betamax
mere
betamax
185/60 R 14, DOT 2012, premium. Jante ET 35, J 5,5 originale (michelin/dunlop).
betamax
Pip.
Costi.88
Anvelopele au ajuns la mine. Jos palaria pentru user-ul betamax. Om serios si prompt, in plus mi-a adus anvelopele si nu a trebuit sa mai platesc curier. Recomand!!
betamax
Gumele s-au dus, au ramas fiarele. R14, ET=35, J 5,5. Made in France. 400 lei.
betamax
Rog un moderator sa inchida acest topic. Pentru jante voi deschide unul nou.
Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.