Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] renault megane 2, 1.5 dci 28.000 km 2008
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
gabriel72
Buna ziua, am decis sa mi vand masina din dorinta de a trece la un renault megane model 3 . Cei 28 mii km sunt absolut reali , carte service, accept test reprezentanta Renault Timisoara , de unde practic este si achizitionata. pretul pe care il cer este de 7300 euro, iar masina isi merita banii, din cei 28 mii km 15 mii sunt facuti in vacante in Grecia. motorul e diesel 1.5 dci si consumul e foarte mic 4%. alte detalii: culoare negru, jenti aliaj, cauciucuri iarna si vara, 4 geamuri electrice, computer bord, climatronic,cotiera, senzori ploaie,cd, 8 airbaguri,proiectoare ceata... telefon: 0771218380. Am pus anuntul aici in speranta ca nu voi mai fii contactat de samsarii de masini asa cum am patit pe siteurile dedicate vanzarilor de masini cu ofertele lor ridicole si explicatii gen e renault si nu vw. sper sa o vand unui iubitor de renault asa cum sunt si eu pt ca nu va avea probleme cu masina asta. astept intrebari. succes!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
sus !
gabriel72
sus !
gabriel72
up !
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
oldlander
Salut,
Am un megane II /2006, si caut bari transversale pt portbagaj,numai originale. Daca ai asa ceva sunt foarte interesat.
Cu respect
Catalin/0724313675
gabriel72
imi pare rau dar nu am asa ceva la masina, doar autoturismul cum se vede ...si cauciucurile de vara pe care ma pregatesc sa le pun biggrin.gif asta daca nu mai vine zapada sad.gif cam ciudata vremea anul asta...
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
Doroo
Salut, avand in vedere "calitatea" masinii, oferi garantie 2 ani sau 35.000 km? Sunt in cautarea unei masini si mi s-ar parea o oferta tentanta.
gabriel72
sunt persoana fizica , masina proprietate personala, cum as putea oferii garantzie ca nu stiu sa existe vreo modalitate . garantia o ai in momentul cand un service adevarat a pus stampilele pe cartea service si o gasesti in baza de date a serviceul , respectiv Renault Auto Europa Timisoara. o zii buna!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up! poze noi :
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
Taxa de prima inmatriculare e platita si nerecuperata , am scos astazi, 9.05.2013,de la finantze documentul respectiv.
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
up!
gabriel72
6990 euro !
gabriel72
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.