Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Ceasuri Logan + Oglinzi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
antiku
Ceasul merge perfect, l-am dat jos schimbandul cu cel alb de Prestige

Are toate functiile CB -ului + Consum instant

Km inregistrati sunt aprox 115.xxx (nu mai retin exact)

Pret: 65 RON

Oglinzi Electrice + incalzite, functioneaza perfect reglajul si incalzirea dar au uzura vizuala smile.gif

Le-am dat jos, schimbadu le cu cele mari de Mcv.

Pret: 55 RON

Zona livrare: Bucuresti Dristor, nu ma deplasez gen in Militari, nu trimit in tara!

TEL: 0740.901576


2 Mar 2013, 20:16:
Salut,

Pentru cei care mi-ati lasat PM, nu va pot inca raspunde pt ca nu am nr necesar de postari pe forum.

Am lasat numarul de contact si ne putem auzi la telefon sau aici pentru orice nelamurire/rezervare sau stabilirea unei intalniri

Multumesc!

2 Mar 2013, 22:57:
Răspund aici din cauza aceluiași motiv ca mai sus, da oglinzile sunt 55ron ambele.

Mulțumesc pentru interes

3 Mar 2013, 13:24:
Salut băieți,

Îmi cer scuze ca încă nu vă pot răspunde la PM.

Pana acum sunt mai mulți colegi interesați. Mă rugat un coleg care e interesat de ambele produse sa rezerv pentru luni.

Așa că până luni seara produsele sunt rezervate pt el, dacă nu le va lua voi reveni cu precizări.

BluBear
Mai este valabil?
Ofer 100 RON pt ambele produse.
edy99
Ai si butonul de reglare oglinzi?
antiku
Oglinzile sunt rezervate usr escape pt astăzi.
Nu am butonul, cablu sau orice altceva doar oglinzile.

Ceasurile rămân valabile.

Atasez cateva poze cu ceasurile cand erau pe masina si cu corectia de km inregistrati pe ele.

Tzutzi
Antiku daca nu mai ia usr oglinzile ti le iau eu!
antiku
ok. te anunt deseara sau maine !
Paco_il
Ceasurile mai sunt valabile? Ma intereseza, ai si maneta de stergatoare cu buton?
antiku
Update:
Oglinzile au ajuns la escape. Deci Vandute

Ceasurile rămân valabile, nu am maneta dar sigur sunt alții pe forum care sa o aibă la vânzare.

Cine e hotărât mă poate suna.

Dacă e în avantajul cuiva după 21.00 săptămâna asta ne putem întâlni și în zona metrou Petrache Poenaru

5 Mar 2013, 16:35:
Se poate închide. Ambele produse au fost vândute.

Mulțumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.