Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sorinlupu
ceas electronic dacia 1310
lee50mihai
Doresti ceasul dintre parasolare,de deasupra oglinzii retrovizoare ?
sorinlupu
da
sorinlupu
nu-l are nimeni?
lee50mihai
Scuze ca nu am mai continuat subiectul.Am acel ceas.De unde esti?Eu sint din Bucuresti .
sorinlupu
tot din bucuresti
teffanita
din cate stiu, am si eu 1 ramas dupa vechea masina. tu cam cat ai fi interesat sa oferi?
sorinlupu
poti sa pui poza cu el ?
teffanita
momentan nu pot pentru ca il am la pitesti si eu sunt in bucuresti, si ar trebui ori sa il iau eu cand ajung acolo ori sa mi-l trimita cineva
lee50mihai
Revin cu intirziere( serviciul,bata-l vina).Pe masina mai ai instalatia electrica a ceasului?Eu am ceasul fara instalatie(mufa+cablurile aferente-nu mai stiu pe unde le-am pus).Poza nu are rost,este impecabil,nu este zgariat,nu este crapat trebuie doar montat pe masina.Nu stiu daca am voie sa-mi dau aici numarul de telefon.
sorinlupu
ceasul nu l-a avut prevazut pe ea din fabrica iar de instalatie sincer nu stiu, nu cred ca o are din moment ce nu a avut ceasul prevazut.trimite-mi un mesaj personal cu nr de telefon.
sorinlupu
lasa-mi numarul ca poti.

13 Mar 2013, 22:02:
mihai vreau sa-l cumpar.
lee50mihai
Sorin,nu am numarul de posturi necesare pentru a trimite un PM.Nu stiu daca am voie sa-mi trec aici nr de telefon, sa nu incalc vreo regula a Forum-ului.Chiar vreau sa intri in posesia ceasului,vad ca vrei sa-ti imbunatatesti masina si ma bucura dorinta ta.Nu ma ocup cu vinzari de piese.Promit ca nu va intra in posesia altcuiva.

14 Mar 2013, 21:30:
Am primit mesajul tau.Te sun eu.Telefonul meu se termina cu .....549.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.