Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] Spalare Tapiterie Auto
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
washgreen
Ne deplasam oriunde in Bucuresti pentru spalat tapiterii auto , covoare, canapele si mochete.
Avem cele mai bune materiale: detergenti special conceputi pentru astfel de operatiuni,
aspirator profesional de injectie-extractie,
lavete din microfibra si personal calificat.
Pentru covoare, mochete, canapele si alte produse din material textil ne deplasam la domiciliul dumneavoastra;
Serviciul "Tapiterie auto" inseamna:
-scaun sofer/pasager
-bancheta spate
-fete portiera
-plafon
-mochete
-stalpi fata/centrali si spate
-portbagaj
Pretul este de 160 de ron pentru un interior
Pentru alte servici de curatenie pretul este de 9 ron/m2
Pentru informatii suplimentare va invitam sa vizitati site-ul nostru: www.washgreen.ro
Tel:0721062406
washgreen
Am deschis pagina si pe Facebook ,va asteptam cu un Like!

9 Mar 2013, 13:46:
Up!!!
washgreen
Putem curata interiorul oriunde , intr-o parcare in fata blocului, intr-un garaj, in orice loc chiar daca nu exista sursa de curent.
Va asteptam cu un Like!
http://www.facebook.com/washgreen
geooox
ai uitat un lucru foarte important ! sa spui in ce ors executi aceste operatiuni sau mai simplu completai locatia contului tau !
washgreen
Salut, daca te uiti mai atent , am scris la inceputul anuntului. oricum ms pentru precizare..o sa trec orasul in profil

15 Mar 2013, 23:04:
Pentru luna martie pretul unui interior este de 150 ron. Curatarea se poate face oriunde pe teritoriul Bucurestiului, in orice parcare sau garaj si consta in aspirarea totala a prafului, prespalarea tapitariei, fetelor de usi, mochetei, plafonului si extractia cu aspirator injectie-extractie. Pentru comenzi va asteptam la tel:0721062406
washgreen
Cateva poze cu ce putem face
martzipan2004
up...!
washgreen
Poze cu exterior facut cu solutie waterless. Fara picatura de apa.
washgreen
Spalat Scaune cu metoda injectie-extractie
Pret
2 Locuri 40
5 Locuri 70
7 Locuri 100


Spalat Complet Interior : scaun sofer-pasager , bancheta spate , fete usi fata-spate , plafon , stalpi fata-centru-spate , mocheta , portbagaj .
Clasa Standard 150
Clasa Medie + SUV 200
Clasa Mare +LUX 4WD 250

Alte Servicii:
Spalat mochete/covoare la domiciliul clientului – 9 ron/mp
Fotoliu, sezlong 50
Canapea 2 locuri 65
Canapea 3 locuri 90
Scaun birou 25
Pentru parcuri auto / dealeri , preturile sunt negociabile in baza unor abonamente lunare.
washgreen
Up!
finu
indepartezi si mirosurile neplacute?
de ex acum ceva timp s-a vasat un bidon cu branza intr-o masina de la firma unde lucrez + un bidon cu vin.
a trecut ceva timp de atunci si degeaba am tot spalat-o ca nu iese mirosul neplacut.

washgreen
sal. unde mai exact s-a varsat lichidele? daca se spala cu aspiratorul cu injectie-extractie locurile patate se elimina sursa mirosului. mirosul este persistent in masina datorita sursei . eliminarea ei duce automat la eliminarea mirosurilor.
finu
s-au varsat in portbagaj.
e vb de un VW Caddy.
cred ca lichidele au intrat in pasla/materialul textil care este pusa in portbagaj. de aici imputiciunea.
si probabil s-a infiltrat pana la tabla.
necesita o spalare mai aprofundata zic eu.

binenteles si restul interiorului + scaune /banchete.
as vrea sa refac tot interiorul masinii.
fiind masina de firma iti cam inchipui cum arata.

washgreen
Ok. Nu-i problema , se curata totul , mocheta , scaune, toata textila. Pretul este de 200 de ron. Daca este ok te astept cu un telefon la nr afisat in anunt, si atunci iti dau mai multe detalii. Salut

<span class='edit'>26 Mar 2013, 12:07:</span>
Up!!

<span class='edit'>26 Mar 2013, 19:32:</span>
Am udat putin preturile, dar nu pentru mult timp pentru ca se usuca:)

Spalat Complet Interior : scaun sofer-pasager , bancheta spate , fete usi fata-spate , plafon , stalpi fata-centru-spate , mocheta , portbagaj .
Clasa Standard 130
Clasa Medie + SUV 180
Clasa Mare +LUX 4WD 230
washgreen
Up!!!!

28 Mar 2013, 21:01:
Up!!!
washgreen
Up@!!

30 Mar 2013, 09:09:
Azi revenim cu poze noi.

30 Mar 2013, 19:52:
Un interior fericit:)
washgreen
Up!!
washgreen
Up!!!
washgreen
In curand noi poze . Pentru filmare se poate vedea pe contul de facebook.
geooox
o poza mai veche (acum un an) cum era si cum arata acum dupa ce a trecut prin mana lui florin ! multumesc foarte mult esti un baiat de nota 20+ !
dyngo
treaba buna!
washgreen
Ms mult geooox. m-ai ajutat mult ca eu am uitat aparatul foto acasa:) ,urmatoarea interventie ai reducere din partea mea
geooox
pana la urmayorea interventie as merge cu tine sa bem o bere ! imi placi mult ... (a nu se intelege gresit de unii) multa bafta si sper sa-ti fac rost de clienti !
washgreen
smile.gif) Ms mult. oricand vrei u..sa ne permita si timpul. ai nr meu

11 Apr 2013, 18:41:
Maine noi poze..
washgreen
Poze cu un interior de megane superb!
menta
Al meu este interiorul.....superb biggrin.gif si este asa datorita baietilor care sunt extrem de seriosi, priceputi si muncitori. Am ramas placut impresionat si de oameni si de treaba pe care au facut-o .

recomad cu caldura.

urmeaza ceed-ul saptamana viitoare
washgreen
Ms mult pentru vorbele frumoase, se rezolva si ceed`ul cu mare placere doar sa ma anunti cu 1 zi 2 inainte. O seara buna!
washgreen
Un nou numar de contact: 0766750803
menta
Miercuri sunt plecat la Falticeni deci ori joi ori vineri ...oricum te sun.

Daca se poate mai devreme de 11.00 ca sa apuce sa se usuce ca lumea pana seara.
washgreen
ok. suna`ma cu 1 zi inainte. salut
washgreen
Poze noi..
washgreen
Maine un nou set de poze..convingatoare as putea spune:)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.