Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
ghitza
vand jantele de pe masina cu tot cu gume ,pe fata 2 sunt noi marca KUMHO , pe spate unu reesapat nou si celalalt nu este nou dar e bun,cu tot cu cauciucuri si piulite 600 roni,la una din jante nu are capacu de pe mijloc asa le-am luat si eu smile.gif
flavyus
un pret fara anvelope?

ghitza
400roni

7 Mar 2013, 18:19:
se adauga un parbriz de CN cu parasolar inclus-50 roni ,fara nici o problema,disc +placa de presiune noi noute echilibrate static(le tineam de rezerva)-100roni
ghitza
se aduga supape bord CN ,capac culbutori,o chiulasa de 1,4 ,o sa revin cu poze

9 Mar 2013, 18:53:
revin in cel mai scurt timp cu poze si alte piese,cauciucurile de mai susu se pot da si separat
ghitza
nu doreste nimeni jante ,anvelope,si alte piese ,spuneti ca cautati si va raspund ,o sa vin si cu poze cand apuc sa fac
fullhouse
Imi poti spune te rog daca o janta din acest model e mai usoara sau mai grea decat una de tabla? Daca poti face o aproximatie, mersi.
ghitza
iti spun sigur ca este mai usoara,am avut inainte de tabla si stiu , acum stau deopartea,haideti ca fac pret bun care doreste,650 roni jantele cu gume si piulite +kitu de ambreaj smile.gif
0753077789 sau crisan_claudiu2009ym

12 Mar 2013, 17:23:
sper sa nu se considere UP dar nu am timp mai tarziu,urc ceva poze cu o parte din maruntaie smile.gif
ghitza
valabile

14 Mar 2013, 20:53:
up!
ghitza
inca valabile,se adauga o cutie in 5 desfacuta pentru piese
ghitza
UP!
ghitza
valabil!se poate da si masina pentru tichet rabla

20 Mar 2013, 00:40:
electromotoru sa dat

21 Mar 2013, 00:37:
valabil!
Andyno
chiuloasa este ok?
ghitza
trebuie resuscitata,cere o planare si la cil1 si 4 are reductii la bujie in rest e k,eu am mers cu ea 4 ani fara probleme,vine fara rampa de culbutori
ghitza
valabil!

23 Mar 2013, 00:43:
maine pleaca jantele
ghitza
si poze cu ,cutia toata asa cum se vede la sau pe bucati fiecare ce ii trebuie-100 roni toata asa cum se vede si arata ff bine
0
Acolo se gasesc montate pinioanele de a 5-a, dar vad ca le-ai demontat deja. Unul din ele trebuie sa aiba 38 dinti si celalat 29 dinti.
ghitza
inteleg ,eu asa am cutia de la un amic nu am luat eu personal nimic,bine ca mi-ai zis,imi pare rau ca nu te pot ajuta,sa nu se considere UP
ghitza
up!
ghitza
se adauga o husa de scaun de masina cu incalzire si masaj,am luat-o de aici de pe forum cu 90 roni ,o vand cu 70 roni ,functioneaza fara probleme
ghitza
Valabil!
ghitza
se adauga 3 cauciucuri 165/70/13 ,2 sunt noi marca KUMHO si unu reesapat nou,pret 300 roni toate 3 ,revin cu poze,si pozele promise,sper sa nu se considere UP blush.gif
ghitza
sa dat si ambreiaju,restu valabile
ghitza
se adauga lant+pinioane ditributie pentru dacie,nu sunt facaturi-130 roni,revin cu poze
Danezu33
Salut,parbrizul este zgariat?la ce pret il dai?
Conducta aceea la ce pret este?
ghitza
sal,parbrizu este k ,in pozele 2 si 3 se vad singurele defecte,ca pret 40 roni
conducta 10 roni

3 Apr 2013, 18:06:
si poza cu distributia(lant+pinioane) ,sunt piese din vremuri bune
ghitza
S-au dat si cele 2 gume marca KUMHO pereche,mai ramane unu siingur cel reesapat la 100 roni ,restu valabile
Leo0608
omu e ok, cumparati cu incredere wink.gif
ghitza
mss frumos smile.gif
ghitza
valabil!
ghitza
UP!
0
Dai pinioanele de distributie separat?
ghitza
nu pot iti dai seama cine mai ia pe urma lantu separat

10 Apr 2013, 12:04:
valabil!
ghitza
UP!
ghitza
valabil!
ghitza
UP!

14 Apr 2013, 13:12:
sper sa nu se consiere UP!
adaug o husa de scaun de masina cu incalzire si masaj luata de aici de pe forum ,am dat pe ea 90 roni o dau cu 70 roni este exact ca si atunci cand am luat-o,folosita ff putin,pun si 2 poze cu ea
ghitza
valabil!
ghitza
UP!

17 Apr 2013, 21:30:
UP!
ghitza
se adauga 2 butoane instalatie GPl,pret-50 roni /bucata,revin maine cu poze
ghitza
up!
ghitza
valabil
ghitza
up!
ghitza
UP!
ghitza
UP!
ghitza
valabil!
ghitza
UP!
ghitza
nu vrea nimeni distributie din vremurile bune?
ghitza
UP!
ghitza
up!
ghitza
UP!
ghitza
valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.