Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Aeroterma Megane 2 - 280 RON
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Neinhalt
Se vinde o aeroterma nou-nouta impecabila la suma de 280 RON.

Livrare 10 RON in Bucuresti sau 21 RON in tara sau predare la intrunirea club Reno de vineri seara din Bucuresti!

Pentru mai multe informatii puteti sa ma contactati pe mesaj privat sau yahoo id - gundamgse.

Mai am la vanzare:

Polita spate cu perdeluta pentru megane - 150 RON:

http://www.reno.ro/index.php?act=Attach&ty...t&id=1627753418
http://www.reno.ro/index.php?act=Attach&ty...t&id=1627753419
http://www.reno.ro/index.php?act=Attach&ty...t&id=1627753417


Aerator central pe culoare negru (grila + aerator) - 50 RON



11 Mar 2013, 09:39:
sus
Neinhalt
sus!
Neinhalt
up!
Neinhalt
sus!
Neinhalt
up!


21 Mar 2013, 11:02:
up
mibuletz
O aeroterma nou nouta si cu garantie e undeva pe la 250 lei, considera un free up.
Neinhalt
QUOTE(mibuletz @ 21 Mar 2013, 12:21)
O aeroterma nou nouta  si cu garantie e undeva pe la 250 lei, considera un free up.
*




Te rog sa dai link spre aeroterma cu pret de 250 RON. Am rugamintea sa verifici si codul care se vede si in poza pe cutie si sa ceri oferta de pret la reprezentanta sau orice magazin de piese auto.

Pot da factura la aeroterma si pot demonstra cu acte ca am avut pretul de intrare mai mare de 280 RON.

Te rog sa faci verificarile si sa postezi pe topic ori scuzele de rigoare, ori dovezi care sa sustina ceea ce ai scris.

ps: ultima oara cand am incercat sa-mi cumpar o aeroterma SH, mi s-a cerut si preturi de 250 RON pe ea, acum fix un an, ofertata de user menic
Neinhalt
Exista o confuzie la coduri:

COD 698729:

http://www.autopol.ro/5941118~24893~10449~...lm0-1_)-1-5-dci

Link cu aceeasi aeroterma dar la alt magazin si intradevar pentru codul 698729 pretul variaza intre 250-260 RON .

COD 4410407:
In poza apar ambele coduri 698729 si 4410407 iar reperul pe care l-am pus eu la vanzare are codul 4410407. Daca faci comanda pentru un renault megane dci, la o verificare dupa seria de sasiu iese echivalenta pentru 4410407 iar pretul minim pe piata de intrare pentru acel cod variaza intre 290 si 300 la orice distribuitor de piese auto, nu vorbesc de magazine care isi pun adaos.

ps: e legitim ca tu sa-mi dai link si sa-mi spui ca pretul e mai mic in teorie dar in practica nu ai dat comanda pe o aeroterma la unul din magazinele de mai sus iar codul cu pricina pentru care este afisat pretul, nu mai este livrat de VALEO.

Inca o data pot demonstra cu acte faptul ca aeroterma are codul 4410407 si ca pretul de intrare a fost mai mare decat cel la care este pusa la vanzare. Mi-a ramas pe stoc si nu vreau sa stau cu ea pana la Craciun. O zi buna,
mibuletz
Reperul pus de tine are cod Valeo 698729, cod care rezulta preturile date de mine, poate ne lamureste cineva care a cumparat piesa respectiva. Io nu am facut decat sa caut codul si au rezultat preturile respective, cine este interesat presupun ca poate sa dea un telefon sa afle exact pretul. O zi buna
Neinhalt
sus!
Neinhalt
up!
Neinhalt
sus!
dumitrescuandrei
QUOTE(mibuletz @ 21 Mar 2013, 12:24)
Reperul pus de tine are cod Valeo  698729, cod care rezulta preturile date de mine, poate ne lamureste cineva care a cumparat piesa respectiva. Io nu am facut decat sa caut codul si au rezultat preturile respective, cine este interesat presupun ca poate sa dea un telefon sa afle exact pretul. O zi buna
*




Am cumparat eu cu 262 din magazin de piese.Valeo!Cu factura chiar smile.gif)
Neinhalt
QUOTE(dumitrescuandrei @ 27 Mar 2013, 15:49)
Am cumparat eu cu 262 din magazin de piese.Valeo!Cu factura chiar smile.gif)
*




Ce cod ai pe factura? Cand ai cumparat-o mai exact?

ps: pretul e negociabil
Neinhalt
sus!

Neinhalt
up!
Neinhalt
sus!
Neinhalt
up
Neinhalt
sus!
Neinhalt
up
Neinhalt
270 RON!
Neinhalt
sus!
Neinhalt
sus!
Neinhalt
up!
Neinhalt
up!
Neinhalt
sus!
Neinhalt
up
Neinhalt
sus
Neinhalt
sus
Neinhalt
up
Neinhalt
sus!
Neinhalt
sus!
Neinhalt
260 RON!
Neinhalt
sus!
Neinhalt
up!
Neinhalt
up!
Neinhalt
up!
Neinhalt
sus!
Neinhalt
sus
Neinhalt
sus!
Neinhalt
up!
Neinhalt
sus
Neinhalt
240
Neinhalt
240 RON!
Neinhalt

up
Neinhalt
sus!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.