Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Lupe far Megane 2 .
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Alex_Judoka
Vand un set de lupe de pe Megane 2 . Soclul este pentru bec H7 , insa acesta se poate inlocui foarte simplu .
Le vand deoarece am comandat altele BI-Xenon.

Pretul este de 150 Ron.
cristian92
se pot monta pe faruri fara lupa???la megane 2.1
Alex_Judoka
Teoretic da . Din ce m-am documentat pe internet orice este posibil . Insa nu mă pronunt . Îți trebuie neaparat un ornament . Ce îl pui peste lupa .
Cel mai bine e sa intrebi in secțiunea Megane 2 , si îți vor răspunde colegii concret. smile.gif

13 Mar 2013, 14:41:
Valabil!

14 Mar 2013, 10:50:
Valabil !

14 Mar 2013, 10:57:
Pentru cei ce îmi trimit mesaje referitor la modelul Lupei bi-xenon.
Încă nu mi-au venit ca nu sunt pe stoc .
Mâine sosesc pe stoc . Luni mi le expediaza .
Daca mai este cineva interesat , din bucuresti sau inprejurimi , putem face o comanda colectivă poate obținem un discount.
Lupele sunt morimoto d2s de 2.5"!
Pe mine m-a costa 300 lei lupele plus 50 becurile de xenon ( având in vedere ca am xenon )
Alex_Judoka
valabil!
mike12
Sunt curios cum o sa le montezi palea bixenon de la morimoto deoarece nu cred ca sunt plug and play , difera dimensiunile dintre gauri fata de cele standard.Sa pui niste poze cu ele din timpul montajului.
Bafta la vanzare.
mc_fane
salut! ornamentul original de la lupele astea il mai ai? poti sa il masori in caz ca sa am o marime sa fac un inel angel eyes sa nu fac munca asta de 2 ori? ms anticipat
Alex_Judoka
@mike : m-am interesat inainte . Lupele bixenon sunt cu 7 mm mai scurte . Cat despre prindere 2 din 4 suruburi se potrivesc , celelalte e simplu de adaptat .
@MC_fane: ornamente nu am avut pt ca sunt cele Stock. Lupa este de 3 inch. Cred ca gasesti pe Net carcasa separat.
kelyoss
eu am facut din lupele originale bi-xenon
Alex_Judoka
Valabil!
mariancd
Eu am incercat sa scot lupa din farul de la meganul meu 2 sa o curat si nu a iesit. Sunt curios daca a reusit cineva ...
Emil2011
Buna Alex, le vreau eu. Cum facem?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.