Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: buton geam electric
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Imbunatatiri - Dacia Logan
Andrey RMA
Salut.am modelul de logan ambiance si vreau sa imi schimb luminile interior...deoarece este modelul ambiance,mi-a venit o idee...sa cumpar 2 butoane geam electric si sa le schimbi si lor culoare pentru a avea alt aspect consola centrala:).care sunt firele la care trebuie sa ma leg cu butoanele...adica sa ma leg la butoanele colege,dezaburire si blocare/deblocare usi.
fuzzzy
De ce nu faci o chestie mai misto, sa iti cumperi macaralele pentru geamuri electrice cu tot cu instalatie, iar atunci chiar va avea un alt aspect si functionalitate. Nu doar sa ai butoanele pentru aspect.
Andrey RMA
Momentan nu dispun de bani:)m-am gandit si la ideea asta,dar na....si cam cat ar fii pretul unei instalatie la second hand?sau o fii mai ieftin din dezmembrari?
fuzzzy
Poti gasi si la dezmembrari, insa vezi ca sunt oameni care vand instalatia intreaga sau isi dezmembreaza masinile proprii... trebuie totusi sa cauti...
Andrey RMA
care stie vreun centru de dezmembrari prin bucuresti...ma apuc sa colind prin centrele de desmembrari,mai o tocmeala,mai ceva... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.