Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Rabla (Dacia 1994)pt reducerea de 1500 euro
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ggarabet
VAND Rabla (Dacia 1994) pt reducerea de 1500 euro.
Pret 2800 lei (fix) + ITP + inmatriculare
Buc.
contact pm

ggarabet
up
vion
Proiectul prevede obligativitatea de a fi proprietar de cel putin un an. Cum se ocoleste asta?
Paul Gabriel
QUOTE(vion @ 18 Mar 2013, 16:11)
Proiectul prevede obligativitatea de a fi proprietar de cel putin un an. Cum se ocoleste asta?
*



N-ai cum
cosmin_2300
Cât este "timbrul" pentru mașina asta?
vion
Ca nu ai cum stiu, dar ma gandeam ca inititorul topicului a gasit vreo metoda. Eu unul nu am gasit decat sa cumperi masina noua ca si proprietar de vaucher si apoi sa o revinzi celui cu care faci afacerea dar asta o faci doar cu preteni rude si alte cunostinte fff solide. Iar tibrul de mediu este cca 440 euro asa ca nu prea vad solutii.
tunderbird
Dar voucherul nu se poate vinde?
vion
Pai tot proiectul prevede ''netransmisibil''.
alinpop
Daca nu ma insel tichetul este transmisibil o singura data.



Aici.
by_pilu
sunt altii care s-au imbogatit de pe urma tichetelor, e vorba de niste acte si tichetu poate ajunge la oricine, pana si reprezentantele cumpara tichete pentru a ajuta pontentialii clienti

sunt persoane care au colindat romania in lung si lat dupa rable prin curtile oamenile. a le oferii un 500 de ron pe rabla si normal a o duce mai departe la rabla..am un var a vandut in vara lu' 2012 un tichet cu 2200 de roni
realnick1
cred ca nu se poate transfera ,trebuie sa fii titularul talonului de minim 1 an si tot tu sa fii cel care va cumpara masina.O solutie ar fi sa o cumperi una noua cu reducerea aia si s-o vinzi dupa aceea smile.gif .Cine are niste mii bune pentru asa ceva?
Cred ca destui smecheri si-au umplut buzunarele (iar) pe bani de la guvern ,cumparand rable si vanzand tichete.E mai buna chestia de acum ,sunt aceiasi bani ,si oricum o masina mai veche de 10 ani nu prea mai valoreaza 1500 ron.Ma refer la marci medii de auto.
ggarabet
Multumesc de up uri dar discutati si voi pe privat
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.