Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Solenza confort 1.4 mpi 2004 avariata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Eduard.ciobanu
Are inchidere centralizata, alarma, mp3 player, servo, 58000 km reali, an fabricatie 2004, benzina.
Avarii:bara fate, armatura bara fata, far si semnalizare dreapta, traversa fata, aripa dreapta fata, capota motor, usa stanga spate, aripa stanga spate, radiator. Nu o vand pe bucati. Am fost la un mecanic mi-a zis ca se poate cu 1000-1200 ron cu piese din dezmembrari.
Pret: 700 euro.[attachmentid=1627875585] [attachmentid=1627875586] [attachmentid=1627875588]
by_pilu
pai la pretu asta iti dau eu 1500 lei si mi-o dai facuta radmasa.gif .. e bine ?

16 Mar 2013, 16:00:
+ aia 700 de euro
twinbubu
Corect 1000 sau 1200 dar nu lei ci minim dolari ,daca nu cumva euro sau mai rau lire sterline.Ar trebui dusa la mecanicul respectiv sa o repare el cu 1200 lei.Considera un up gratuit si nu subiect de critica.
Tzutzi
Imi pare rau pentru necazul tau Eduard. Daca te hotarasti sa o dezmembrezi, ma intereseaza usa dreapta fata.
BluBear
Ce tari sunt astia "imi pare rau ca ti`a ars casa, dar imi dai mie canapeaua?" smile.gif)

Te intereseaza un schimb cu un megane coach 1.6e + diferenta?

O repari cu 1200 ron, dar pe genunchi...
georgebix
pune cateva poze cu interiorul
are ceva modificari facute?
in afara de radiator mai are ceva lovit la motor(daca vin cu radiator pot sa plec cu ea pe roti?)
razvan1985
omu'a zis ca a fost la mecanic,nu la tinichigiu,deci...a vorbit in necunostinta de cauza"meseriasu'"(probabil). radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.