Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Chip tuning profesional multimarca
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
sherlock07
Realizez chip tuning profesional multimarca, pentru modelele RENAULT si DACIA preturi foarte accesibile si nu numai.

Dacia SN , Solenza de la 100 lei.
Logan incepand cu 150 lei.

petro_ionut
Megane 2.1 2004, 82CP DCi, pret!
martzipan2004
symbol 1.4 8v 75 cai...cati caluti ?!...
sherlock07
@petro_ionut si @martzipan2004 aveti PM.

stima
sherlock07
Salutare,maine sunt in bucuresti, cei ce doresc resoftare dati PM.


stima.
michirec
Scenic 1.5 din 2005,78kw;pret? cati cai?
sherlock07
@michirec ai PM.
sherlock07
Promotie pentru Megane 3 saptamana aceasta pentru membrii forumului -----100 euro.
sherlock07
Salu, weekend-ul acesta va astept in Bucuresti cu promotii la toate motorizarile Dacia -Renault.
V!RuSu
sal, megane 2 1.5 dci 78kw ?
sherlock07
Ai PM!
andreis
Salut,

Ai PM.
solidconvert
Vezi PM.
sherlock07
salut, in weekend ajung in zona Moldovei.Preturi speciale la clio si megane diesel.
sherlock07
Promotie BLACK FRIDAY!!

Vineri si samabata 250lei resoftare megane 2 si clio2.
detalii PM.

sherlock07
salutare tuturor, preturi special saptamana aceasta pentru megane si 3.La megane 3 1.5dci de 78 si 81 kw pret special pentru softul de reducere al consumului.

stima.
shake
ala la solenza ce stie sa faca?

astept pm
sherlock07
salut, shake ai PM.
Vasilica007
Salut,

De vreo 2 ani imi doream sa scap de stresul numit EGR. Intr-un post chiar argumentam dorinta:

http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=106...dpost&p=2795073

Multumita lui sherlock07 am EGR-ul inchis permanent, optimizat consumul (a scazut cu cc. 0.7l/100) fara a se modifica performantele motorului. (ca o observatie personala: parca si depasirile dureaza mai putin).

Nota 10+ din partea mea.

Multumesc,

sorin1983
pentru megane 1 1.6 16v cat ar costa?
sherlock07
@sorin ai PM.
sherlock07
Preturi speciale la anulare filtru particulare pentru gama Renault.

Stima.
chris_mara
Salut, pentru un megane 3 1.4 tce? un pret si cam ce performante ? merci.
sherlock07
@chris_mara ai PM.
sherlock07
IN acest week-end promotie pentru cei din Bucuresti si Ploiesti.detalii PM.


stima.
petro_ionut
Da-mi PM cu promotia pentru weekendul asta Bucuresti pentru Megane 2.1 1.5 DCi, motor K9K 722, cai si cuplu in plus, PRET, inlusiv dezactivare EGR, Multumesc.
sherlock07
@petro_ionut ai pm.

stima.
tucudean87
Ii foarte ok si serios tipul. Chiar stie ce face.
Am facut si eu ceva la el si sunt super multumit.
sherlock07
Multumesc pentru feedback @tucudean87.
migg
Renault laguna2 88kw/120CP ce performante se pot aduce si la ce pret
chitsro
megane 2.2 1.5 dci 86 cp ?
sherlock07
Aveti PM.
chitsro
Salut,

Ti am dat si PM dar nu am primit raspuns,spune-mi si detalii despre cum faci aceste modificari? care e diferenta intre tine si alt tuner cu pret substatial mai mare? sunt mai multe variante de soft?
Tavy84
Salut sherlock07, imi poti spune si mie ptr o Solenza cat ma costa un chiptuning si in ce consta? Multumesc
mircea-daniel
Laguna 1.9 DCI, 120 cai? Cati bani, cati cai, garantie?
sherlock07
salutare tuturor, scuze pentru raspunsul tardiv, dar am fost plecat din tara.

@chitsro ti-am raspuns pe PM, pot sa fac orice fila in functie de cerinte.

@mircea-daniel si @tavy84 aveti PM.



stima.
freikorps
Clio 1.5 DCI, 65 cai? Unde se efectueaza lucrarea, cat dureaza, cat costa, ce putere? Multumesc.
sherlock07
@freikorps ai PM cu detaliile si numarul meu de telefon.

stima.
sherlock07
Salut,in weekend sunt in jona Brasovului,sta la dispozitie pentru cei ce doresc chiptuning.


stima
petro_ionut
Am facut si eu un chip la Meganul meu 2.1 dCI, se simte diferenta de putere si acceleratie, acum 2 saptamani, totul este ok pana acum.

Foarte ok tipul, recomand pentru pret, calitate, amabilitate.
sherlock07
Multumesc @petro_ionut pentru feedback.

weekend-ul acesta pret promo pentru motorizarile dci megane3, mai ales 1.5dci 105 si 110cp cu scaderea consumului.
detalii PM.
sherlock07
Salutare tuturor, weekend-ul acesta pret special pentru toate motorizarile diesel Renault.

stima.
sherlock07
Pna la sfarsitul saptamanii toate preturile sunt reduse cu 50%...detalii pm.


stima.
sherlock07
up.
mazilu_alexandru
salut, pt laguna 2 din 2002 1.9dci cod motor f9q 754 79kw 107 cai ,este modelul cu turbosuflanta cu geometrie fixa cat ar costa?
oandumitru07
Salut, pret pt renault megane 2 1.6 16v ? Care sunt diferentele ? mersi
sherlock07
salut, @mazilu_alexandru si @oandumitru aveti pm.
solidconvert
Astazi am resoftat si eu masina... ca si prima impresie masina se misca mult mai bine si raspunde mai repede cand accelerezi. Mi a facut fila pe loc si cu tot cu modificarea softului, + rescrierea lui in ECU a durat vreo ora. Probabil daca puneam un soft existent deja nu dura mai mult de vreo 30 min. Baiatul este un bun profesionist si il recomand fara ezitare. smile.gif
@sherlock07: mercic si am rugamintea sa mi trimiti si mie pe PM, curbele de putere si cuplu pentru motorul meu de inainte si dupa resoftare.
sherlock07
@solidconvert multumesc pentru feedback, zilele astea ii voi trimite mail.
animax20000
Salut.ptr un clio symbol 1.4 75 cp,cat costa si care ar fi valorile?Esti din Bucuresti?Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.