Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Ceasuri bord Solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lacatus88
Sunt si eu interesat de ceasuri bord solenza cu turometru si temp apa (100% functionale) deoarece al meu nu mai indica nivelul de benzina din rezervor.

Astept oferte
corbex
Iti dau e gratis, dar fara turometru.
lacatus88
QUOTE(corbex @ 21 Mar 2013, 10:59)
Iti dau e gratis, dar fara turometru.
*



Multumesc mult corbex, o sa mai astept vreo saptamana sa vad daca apare cineva cu unele cu turometru, iar daca nu gasesc voi accepta oferta ta in masura in care mai este valabila.
lacatus88
up
DrV
Imi cer scuze ca poluez topicul colegului, dar m-ar interesa pe mine ceasurile de bord, daca se poate. Multumesc.
lacatus88
up
mihai1205
salut. ai incercat sa lle refaci lipiturile de pe placa de baza din interior? eu am recfacut niste lipituri sia cum imi indica. inainte imi urca acul pana la sfert,chiar daac aveam plinul. vezi ca e si un topic pe tema asta
lacatus88
QUOTE(mihai1205 @ 27 Mar 2013, 21:47)
salut. ai incercat sa lle refaci lipiturile de pe placa de baza din interior? eu am recfacut niste lipituri sia cum imi indica. inainte imi urca acul pana la sfert,chiar daac aveam plinul. vezi ca e si un topic pe tema asta
*



Din cate am inteles trebuie ca acele sa fie date jos pentru a lipi, iar eu as dori unele in care nu s-a umblat deloc.
lacatus88
up
lacatus88
up
lacatus88
up
lacatus88
up
lacatus88
up
lacatus88
up
busu0104
corbex daca vrei sa mil dai mie gratis...sau cu bani cum vrei tu ...ca mie imi trebuie biggrin.gif....de 2 ani stau cu bordul defect...nu mai imi indica benzina deloc...si eu am solenza europa....
corbex
TI-l dau cu placere. Baga un telefon pe PM. Cind il aduc de la tara, ca acolo il am, te sun. Am spus ca e fara turometru, nu? Vad ca esti din Dambovita. Pot sa vin de la tara pe traseul Cimpulung-Tirgoviste-Bucuresti. Vorbim si ne intilnim undeva pe drum.
piesepentrunova
http://www.daciaclub.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=259254&hl= te int, de logan cu adaptare ?
lacatus88
QUOTE(piesepentrunova @ 8 May 2013, 11:01)


multumesc, dar nu, doar cele de solenza cu turometru
lacatus88
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.