Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] interior plush renault LAGUNA II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
liman64br
Interiorul se prezinta in stare foarte buna, model combi
-179 RON complet (usor negociabil) , sau pe bucati in functie de ce va intereseaza.

raspund aici sau email liman64br@yahoo.com /tel 0746181064
renaultlag2
180 ron interiorul?

Doresc sa il cumpar,va sun maine ca sa nu deranjez la ora asta.
De unde sunteti?
liman64br
Da ,il vand deoarece mi-am schimbat interiorul cu unul piele textil , momentan fetele de usi le am rezervate pana saptamana viitoare , sunt din Oradea
liman64br
Up!
ecs17
unde ti-ai schimbat interiorul? si cu cat?
liman64br
De schimbat , m-a ajutat un prieten , ca de e cam greut scaunu din fata si nu am vrut sa imi zgarai ceva prin masina, si am baut un cola amandoi biggrin.gif , se gasesc interioare de pe masini dezmembrate , e plin netu smile.gif
liman64br
Se mai adauga 2 fete de usi spate de pe o berlina , model piele + textil(negru)

31 Mar 2013, 12:37:
Up!
urdavid
salut, as fi interesat de scaunele din fata, dar mai intai as vrea sa le vad sistemul de prindere ca as dori sa le adaptez ptr solenza, din ce zona esti din oradea, un pretz informativ ptr cele 2 scaune din fata? Mss
liman64br
QUOTE(urdavid @ 31 Mar 2013, 12:48)
salut, as fi interesat de scaunele din fata, dar mai intai as vrea sa le vad sistemul de prindere ca as dori sa le adaptez ptr solenza, din ce zona esti din oradea, un pretz informativ ptr cele 2 scaune din fata? Mss
*



Ai PM
renaultlag2
Aveti PM de la mine.
liman64br
Up!
ecs17
potriveste oare interioru la un reno clio 2 din 2001 ?
liman64br
Scaunele fata , poate se pot adapta dupa gaurile de prindere , dar bacheta nu cred ca se potriveste , sitemul de prindere si latimea zic eu este diferita
ecs17
pacat...bancheta e super tare, daca ar potrivi nici nu as mai sta pe ganduri
liman64br
Up!
liman64br
*Se mai adauga cateva piese de pe o laguna dezmembrata acum vreo 3-4 ani
Oglinzi exterioare fara senzor temperarura + buton - 90 RON
Oglinda interioara simpla fara senzor umiditate - 30 RON
Modul abs - 50 RON
Compresor clima - 90 RON
Buton deschidere geam simplu - 25 RON
[/B]
Bara spate (cu defect- o crapataura de 4 cm in dreptul carliglui de remorcare) - 40 RON

Up! si pentru interior
liman64br
UP!
liman64br
UP!
liman64br
UP!
liman64br
valabil ! mai am si alte piese , maruntisuri , senzor abs-esp 40 ron , o janta tabla 80ron
liman64br
Sus cu interiorul ! 80 ron scaunele fata
liman64br
up!
liman64br
up!
adrian_74
Sal!
Bara spate o vreau eu daca imi mai arati cateva poze cu ea si cu crapatura aia de care spuneai, sunt din bucuresti.
liman64br
Sal , sigur voi face poze mai detaliate dar dupa paste ,momentan sunt plecat din Oradea , postez aici !
adrian_74
Ok , o sa ma mai uit prin masina sa vad de ce-as mai avea nevoie, plastice sau alte maruntisuri, poate le gasesc la tine....
Praetorian1
fetele portiera spate?...pret?
liman64br
-fetele spate(combi) plush nu mai sunt

7 May 2013, 19:17:
-revin cu poze bara spre sfarsitul saptamanii , este in pod la tara
liman64br
Vand 2 perdelute pentru modelul Hatchback

liman64br
QUOTE(liman64br @ 24 Mar 2013, 10:57)
Interiorul se prezinta in stare foarte buna, model combi
-179 RON complet (usor negociabil) , sau pe bucati in functie de ce va intereseaza.

raspund aici sau email  liman64br@yahoo.com   /tel 0746181064
*




100 ron tot interiorul fara fetele de usi !!!

<span class='edit'>18 May 2013, 10:03:</span>
poze cu bara spate , am dat jos vopseaua in dreptul fisurii
adrian_74
Scuze pentru ca iti raspund greu dar nu am mai primit mail ca s-ar fi postat ceva in topic si azi am cautat eu topicul! Asa cum ma asteptam , eu am modelul cu senzori de parcare, ai idee daca sunt facute gauri in bara sub bandourile negre sau daca ar fi sa o iau, o fii diferita fatza de a mea, ma refer la faptul ca poate degeaba o gauresc eu cu unu burghiu daca nu am cu ce sa tin acolo senzorii fara sa-mi cada din locas, si daca urechile de prindere in suruburi ale barii sunt intregi sau rupte-deformate? Merci astept raspuns.
liman64br
Nu are gauri pentru senzori , si nici nu stiu cum stau senzorii originali pe bara , starea urechilor de prindere nu o stiu , masina era intreaga ,completa, neavariata inainte de dezmembrare , doar ca din cauza depozitarii si a timpului petrecut prin pod se poate sa fi suferit cateva avarii , cum ar fi crapatura aceea care nu era cand a fost data jos de pe masina (inca tinea reparatia facuta), si un distantier din plastic alb sub forma de fagure care l-am aruncat ca devenise casant .....deci bara e buna doar daca vrei sa faci tuning pe ea sau sa o pregatesti pentru chituire - revopsire
liman64br
up ! cu piesele
liman64br
Up! pret nou 80 ron scaune fata cu bancheta
CT-03-JTR
Daca mai este valabila oglinda de la interior sunt interesat de ea.
liman64br
Salut , este oglinda!
liman64br
up up up !!!
liman64br
up !
liman64br
Up! pret nou 80 ron scaune fata cu bancheta
liman64br
Valabil !
liman64br
up!
mihnis
QUOTE(liman64br @ 12 May 2013, 17:02)
Vand 2 perdelute pentru modelul Hatchback
*




la ce pret ai perdelutele?
liman64br
50 ron cu transport inclus (posta romana)

8 Jul 2013, 09:54:
sau 30 ron una tot cu transport inclus
liman64br
up!
liman64br
punte spate laguna 2 berlina 200 ron
electromotor 1.8 16v 120 ron
usi berlina dezechipate 170 ron
compresor AC 100ron
liman64br
Compresor clima - 90 RON , interior plush(bancheta + scaune fata) valabil
liman64br
up!
liman64br
UP !
liman64br
up! 80 ron interiorul (scaune fata + bancheta)
liman64br
inca e valabil interiorul ! Vand set capace oglinda exterioara 45 ron transport inclus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.