Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renaul Megane 1 Break - 2001 - 1.9DTI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
fan peugeot
Dragi colegi,

Vand pentru folosinta sau pt dezmembrari, Renault Megane 1 break, an de fabricatie 2001. Are urmatoarele caracteristici:

motor: 1.9 DTI
AC
alarma din fabrica
computer
geamuri electrice fata
folie omologata
airbaguri fata
2 chei

~ 193.000 / distributie schimbata acum ~ 8 - 10.000 km

Masina este imnatriculata, este perfect functionala, dar datorita timbrului de mediu, sunt nevoit sa o vand cu numai 1300 eur (f. putin negociabil)
Daca are cineva una identica, sau se poate ocupa sa o dezmembreze, ori poate sa o inmatriculeze in Bulgaria, este, cred, o alegere ieftina.

Masina se poate vedea in Bucuresti.

Alte detalii aici pe forum, sau PM pt numar de telefon.
fan peugeot
Actualizare pret: 1135.34 EUR
Am uitat sa mentionez ca ambreiajul este schimbat acum ~ 15000 km, iar ITP-ul este valabil pana anul viitor prin aprilie (daca-mi amintesc bine).

O seara usoara,
George
fan peugeot
Are si ABS rolleyes.gif

Absolut totul functional.

Week-end placut tuturor.
fan peugeot
Nu vrea nimeni o masina perfect functionala? sad.gif
stanionjan
salut! barile de la portbagaj , le vinzi? un pret te rog , numai bine!
Dacia-Berlina1997
pai si cat e noua taxa ? Vinde masina la cineva care sa o foloseasca pe numele tau tongue.gif
fan peugeot
QUOTE(stanionjan @ 7 Apr 2013, 19:27)
salut! barile de la portbagaj , le vinzi?  un pret te rog , numai bine!
*



Imi pare rau. Masina va pleca exact cum arata acum. Nu ma ocup sa o dezmembrez. Nu am timp si nici nu vreau acest lucru. Doresc / doream doar sa se bucure si altcineva de ea, daca nu, asta este, va ajunge piese sad.gif

QUOTE(Dacia-Berlina1997 @ 7 Apr 2013, 20:47)
pai si cat e noua taxa  ?    Vinde masina la cineva care sa o foloseasca pe numele tau  tongue.gif
*



Datorita guvernantilor nostrii iubiti, doar 2989 sad.gif . Nu pot face acest lucru. Nu cred ca as putea sa dorm bine noaptea, stiind ca poate dimineata, ma trezesc cu vraful de amenzi (sa nu mai discutam de altceva - Doamne fereste!).

Numai bine tuturor.

geooox
traiasca ponta si usl ! (pana sa iasa usl se tot auzea ca o sa cada boc si ungurenu si cade si taxa ..... ete flosc ... ei au cazut taxa a crescut) ne-au nenorocit ... pe unii dintre noi 1 rusine maxima guvernantilor nostri care ne obliga sa luam masini vechi de 20 de ani sau noi .... free upp !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.