Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Butoane Sofer Renault Megane II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dyngo
Butoane panou sofer pentru geamurile fata, cu impuls.
Pret: 50 Ron.
mc_fane
le dai gratis?? daca e asa platesc eu transportul.
washgreen
scuze:) am uitat ce`i mai important . 50 ron:)
dyngo
Up!!!
Catalinmodena
Cel de la pasager are impuls?
taxi4you
daca observi sunt ambele butoane acolo...sofer si pasager.
sa intelegem ca tu de fapt...vrei butonul pasagerului...nu cele de la sofer,care au dubla comanda.
scuze de interventie si bafta la vanzare.
Catalinmodena
Nu,doaream setut complet,insa nu mai stiu daca la M2 impulsul este in buton sau in macara.
washgreen
Sal. imi cer scuze . postez de pe un id al unui prieten. Butoanele au impuls, ambele, se face proba, impulsurile sunt pe butoane, macaraua nu are nici o treaba. Au 2 trepte cand apesi pe ele. si se pot inchide geamurile din telecomanda cine are activata aceasta optiune din calculatorul masini. Repet..butoanele sunt cele de pe panoul soferului, nu pasager. si sunt pentru geamurile fata, nu spate.
dyngo
Pentru contact: 0721062406
dyngo
Un bine meritat Up!!:)trebuia..
dyngo
Up!!
washgreen
Up!!!
dyngo
Up!!
dyngo
up
ciprianaldeabv
ai pm de la mine, astept raspunsul tau
sagitarius
Sal. imi cer scuze . postez de pe un id al unui prieten. Butoanele au impuls, ambele, se face proba, impulsurile sunt pe butoane, macaraua nu are nici o treaba. Au 2 trepte cand apesi pe ele. si se pot inchide geamurile din telecomanda cine are activata aceasta optiune din calculatorul masini. Repet..butoanele sunt cele de pe panoul soferului, nu pasager. si sunt pentru geamurile fata, nu spate.


FALS , modulul impuls se afla pe motoras , butonul are doua pozitii si atat .
dyngo
Salut. Eu am incercat butoanele pe masina mea, care a venit din fabrica cu butoanele pe 2 pozitii, si impuls, se inchid geamurile din telecomanda. le`am scos pe ale mele si le`am probat pe acestea (care au tot 2 trepte) si se com[porta identic .Acum eu nu stiu exact de unde pleaca impulsul..din motoras, din buton, calculatorul masini..nici mecanici reno nu pot spune cu exactitate:)))
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.