Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] mp3 SONY EXPLOD
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius.tt
Vand mp3 sony explod cdx- s2200in stare excelenta......am un filmulet care demonstreaza ca merita toti banii dar nu pot sa-l atasez
Pret 120 lei
0761 842 501....bucuresti s3
marius.tt
up
marius.tt
anunt valabil
marius.tt
UP
marius.tt
anunt valabil
marius.tt
negociabil
razvan1985
zgarieturi,parti tocite,are praf in interior(aici ma refer la cantitate mare,gen cel ca in t.v.)? biggrin.gif
marius.tt
A functionat foarte bine pe loganul meu,dar eu am optat pt. ceva cu usb, acesta este singurul motiv pt.care eu l-am inlocuit.
Accept si unele schimburi........
catala2k
e plug-in pe mufa standard la prima generatie de logan? sau trebuie adaptor?
se poate adapta mufa jack in ?
FRATELLO
Cu o interfata adecvata poate functiona foarte bine pe Logan/Clio/etc impreuna cu un satelit de comanda audio ...Up !
marius.tt
are o mufa jack in spate dar, nu am stiut pt ce este ......multumesc FRATELLO
marius.tt
up
marius.tt
100 lei
Ralphy
Stiu ca nu are prea mare legatura cu topicul, dar as vrea sa stiu daca al tau merge si fara sa ai cheia in contact. Eu am luat de curand un Sony si nu merge decat daca am cheia pe accesorii.
marius.tt
asa ar trebui ......sa fie legat dupa contact ,ca sa nu se uite mergand si sa se consume bateria DAR se poate lega cele doua plusuri de la mp3 la permanentul masinii in cazul ca vrei tu neaparat...........
marius.tt
up
razvan1985
80??? biggrin.gif
marius.tt
sa-l stapanesti sanatos razvan1985...............

se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.