Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Statie CB TTI 550
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mihaimgm
Statie radio cu squelch automat, utila in trafic atat la drum lung cat si in oras.
Este foarte usor de montat aveti de conectat mufa de bricheta la mufa de alimentare 12V a masinii si mufa antenei in mufa de conectare a antenei din spatele statiei.
Cumparata acum un an si folosita o data pe luna. Pret 150 lei fix. Tel:0758555815
Bitu
Salut!
Ofer 100 lei la care adaug, desigur, transportul.

http://www.cbmania.ro/produse_resigilate/s...resigilata.html

Numai bine!
mihaimgm
Aceea este resigilata, deci nu este noua la fel ca si a mea. Si pretul meu este mai jos. Deci 150 lei fix.
nsmoga
aceeasi oferta de 100 cu transportul platit de mine, o ai si de la mine
Bitu
Daca "minte ei" , mint si eu:

"Produsele resigilate sunt produse noi, in perfecta stare de functionare, testate si verificate de catre tehnicienii nostri. Ambalajele acestor produse au fost deschise in diverse scopuri, exemplu: testare, verificare, expunere in showroom.
Produsele pot prezenta urme de atingere sau de utilizare, insa pretul este sensibil mai mic decat al produselor identice in amabalajul original.
Chiar daca ambalajul a fost deschis, la achizitionare produsul este insotit de toate accesoriile originale.
Termenul de garantie este cu o luna mai mare decat al produselor in ambalajul original, tocmai pentru a elimina orice suspiciune."

Spor la vanzare!
mihaimgm
Se poate inchide. S-a vandut. Multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.