Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Set capace janta aliaj renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
barbutu
vand un set de capace pentru jantele de aliaj,originale renault.
capacele sunt noi.
pret 40 lei
tel 0762566841
tunderbird
Le vreau eu. Cum facem sa ajunga la Bucuresti?
barbutu
sambata 13.04.2013 sunt in bucuresti, deci livrare gratis.
astept telefon pentru stabilirea detalilor.
tunderbird
OK!

Te sun maine.
taxi4you
user serios.
transport gratuit,livrate personal.
multumesc!
barbutu
taxi4you:si eu iti multumesc,marti iti aduc si cel de al doilea set.
maine sunt in bucuresti si am mai multe seturi la mine,asa ca nu ezitati sa ma sunati !
calinnov
Salut,

Imi spui te rog, pentru ce diametru interior al jantei sunt bune?
Nu am jante originale si vreau sa vad daca se potrivesc.

NB
sorin1983
ai ceva cu diametru 60?
V!RuSu
asta ma interesa si pe mine diametrul dar nu am mai primit nici un raspuns..
barbutu
50 diametrul interior.
nu am nimic cu diametrul 60.
taxi4you
pentru cei ce doresc aceste modele de capecele...
se potrivesc la jante nervasport pt megane si la silverstone pt laguna...(presupun)
deci cu alte cuvinte pentru jantele pe 17 din gama renault si probabil ca pentru toate jantele de renault ce au capacele mici...gen cele pe care le gasim la magazinele de piese auto...dar acestea nu sunt facaturi...sunt originale.
Facaturi gasim in magazinele de piese auto la preturi cuprinse intre 35 lei si 45 lei...dintr-un material de iti este frica sa le montezi pe janta.
spun ca nu sunt facaturi tocmai pentru ca acum de 2 minute am intrat si in posesia celui de-al doilea rand de capacele...
multumesc frumos userului @barbut_88...la fel,livrate personal fara cost transport.
bafta !

p.s.
eu am incercat sa-mi cumpar facaturi de capacele si cand am vrut sa le montez imi pareau la aceasi cota cu ce imi trebuiau mie...doar ca materialul lor m-a dat inapoi si nu am fortzat sa le introduc in gaura jantei tocmai de teama ca daca nu-mi placeau cum vin montate,pentru a putea sa scot capacelul ar fi trebuit sa demontez roata si am preferat sa renunt la fortzarea capacelului pentru a se clipsa pe janta...in principiu..mi s-au parut acelasi diametru.
aceasta explicatie am dat-o pentru cei ce nu au jante originale si vor sa-si monteze aceste capacele pe ele...daca ati incercat cu acele capacele descrise de mine..eu zic ca este ok...sigur vor merge si acestea

<span class='edit'>16 Apr 2013, 10:55:</span>
eventual daca aveti capacelele jantelor dumneavoastra,dar doriti aceasta sigla de renault...eu zic ca-i puteti taia piciorusele de la aceste capace si sa le lipiti cu banda dublu adeziv peste capacelele ce le aveti deja (daca le aveti)...dar sigur merg.
barbutu
Stoc nou ! disponibile mai multe seturi de capacele.
pretul este de 50 lei/set
barbutu
valabil
barbutu
valabil
sambata livrez gratuit in bucuresti.
barbutu
valabil
ady_vasiloiu
Astept un telefon de la tine de vreo cateva luni....mai sunt valabile???
ma intereseaza un set.sunt din bucuresti si te-am sunat acum muuult timp si ramasese ca ma suni tu cand mai ai.
barbutu
ady_vasiloiu:Sunt valabile,ti-am memorat numarul,dar intre timp am schimbat telefonul(cel vechi s-a stricat)iar o parte din numere s-au pierdut.
sambata si duminica sunt in bucuresti, te rog sa ma suni ca sa ti le pot livra gratuit.
o seara buna.
nnuuttzzuu
mai ai capace?
ady_vasiloiu
Te sun astazi,
in principiu duminica ar fi super ok, conteaza doar pana la ce ora.
Adi
barbutu
nnuuttzzuu:mai am capace.
ady_vasiloiu:am vorbit la telefon,ne vedem duminica.
barbutu
valabil.......mai am un singur set
barbutu
valabil
barbutu
valabil
99AIM
Dai si numai un capac,daca da la ce pret?
barbutu
Numai set complet.
barbutu
ultimul set !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.