Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Reconditionari Embleme Auto
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
kitzsteinhorn91
Salutare tuturor. Sper ca am pus topicul unde trebuie, chiar nu am stiut unde sa-l incadrez mai exact.
Ideea este ca noi ne ocupam de reconditionari embleme, de orice fel si orice culoare. Voi posta cateva imagini cu cateva din proiectele noastre. Pentru doritori, nu ezitati sa ne contactati.

Dupa cum se poate vedea, "banutul" de 1300 este reconditionat de la 0 (pentru a elimina orice defect) iar la final NU este vopsit, ci sunt aplicate niste geluri speciale (culori + lacul final), mult mai rezistente si apropiate de finisajul original.

Emblema de SPORT este inca in lucru, vom posta poza cu aceasta cand este finalizata.

Emblema mica de volan DACIA 1310, reconditionata.

Va putem ajuta cu orice fel de emblema (nu doar de DACIA), iar la mai multe repere, oferim reducere.
deceneu32
Foarte interesant! smile.gif
Felicitari!
kitzsteinhorn91
Multumim. Ne-am gandit, fiind pasionati Dacia, sa venim oarecum in sprijinul celor cu "vechituri" si nu numai. De asemenea putem lucra si cu ornamente, sigle nichelate/cromate, pentru redarea luciului initial.
Ov
se muta la anunturi
kitzsteinhorn91
De acord, Ov. Si ca sa fiu in pas cu regulamentul de la sectiunea Bursa, trebuie afisate si preturile.

Pretul este de 50 LEI / emblema, dar la mai multe bucati, se acorda reducere.
kitzsteinhorn91
Banut volan Dacia 1300, finalizat cu stratul final de lac si finisajele necesare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.